9 kvapai, kurie kvapas švarūs prakaito vasaros dienoms

tk
Getty

Erin Lukas

2018 m. Gegužės 14 d., 10.00 val
Kiekvienas mūsų sukurtas produktas buvo nepriklausomai parinktas ir peržiūrėtas mūsų redakcijos komanda. Jei atliksite pirkimą naudodamiesi nurodytomis nuorodomis, galime uždirbti komisinius.

Mes visi buvome ten karštų vasaros dienų: net jei jūs susipurkote ir pritaikėte klinikinį stiprį dezodorantai, prieš pradėdami dirbti ar savaitgalio vakarienės planus susiduriame su prakaituotais (ir potencialiai kvapniais) netvarkais..

Taigi, kai drėgmė yra visada aukšta, jūs imsitės papildomų priemonių, kad jaustumėtės (ir kvapas) atvėsintumėte ir atnaujintumėte. Kartu su pakartotiniu dezodorantu ir drėkinančiu veido rūkalu, padažu iš oro ir vandens buteliuko užpildymo, papildomas spritz arba du kvepalai taip pat nepakenks.

Muskuso, aštrūs kvapai, kuriuos jums patinka rudenį ir žiemą, greičiausiai jaučiasi per sunkūs karštyje. Vietoj to, pasiekite buteliuką su trapiais, šviesiais užrašais, kurie padės jums jaustis švieži ir švarūs. Štai keletas iš mūsų mėgstamiausių, kad atnaujintumėte save vasaros artėjančiomis karščio metu. 

VIDEO: “Crazy Costs of a Life of Beauty”