8 Matinių juodųjų nagų idėjos idėja išbandyti savo kitą manikiūrą

tk
paintboxnails / Instagram

Erin Lukas

Spalio 2 d. 2017 m. @ 5:00 val
Kiekvienas mūsų sukurtas produktas buvo nepriklausomai parinktas ir peržiūrėtas mūsų redakcijos komanda. Jei atliksite pirkimą naudodamiesi nurodytomis nuorodomis, galime uždirbti komisinius.

Nesvarbu, ar esate nuotaika, kad iššūkis savo praeitų paauglių piktybiškumui, ar tik labai malonu Halloweenui, skaidrus juodas manikiūras gali padėti tiksliai išreikšti, kaip jaučiatės. Tai sakant, jei esate pavargęs nuo vidutinio juodo nagų lako, be blizgesio, matinis dangtelis gali padėti jums pasiekti aukštesnį išvaizdą.

Norėdami suteikti savo manikiūrui matinį apdorojimą, galite pasirinkti dažyti ant matinio juodo nagų lako arba galite naudoti matinį viršutinį sluoksnį, pavyzdžiui, Sally Hansen “Big Matte Top Coat” ($ 6; target.com) per jūsų dabartinį mėgstamiausią buteliuką iš rašalinio lako.

Iš kietų juostų iki netikėtų gėlių dizaino, mes suapvalinome aštuonis būdus eksperimentuoti su matiniais juodais nagais. Užfiksuokite šias manikiūras, kad galėtumėte pasidaryti juos, arba surinkite juos į kitą salono susitikimą.

VIDEO: 5 iš labiausiai brangusių veidų pasaulyje