8 Fragrance dovanų rinkiniai, kurie nėra visiškai bendri

Kvepalai Gift Sets
Mandagumas 

Marianne Mychaskiw

Lapkričio 28 d., 2017 m., 18.00 val
Kiekvienas mūsų sukurtas produktas buvo nepriklausomai parinktas ir peržiūrėtas mūsų redakcijos komanda. Jei atliksite pirkimą naudodamiesi nurodytomis nuorodomis, galime uždirbti komisinius.

Dovanos Guide Drop Cap

Faktas: ne visi kvepalų dovanų rinkiniai yra sukurti vienodai.

Pagalvokite atgal į praėjusius metus, kai jūsų teta davė jums pernelyg saldus komplektą su visais šiais keistais papildomais burbuliukų vamzdžiais, kuriuos galų gale galėjo iš naujo dovanoti jūsų kompanijos baltos dramblių vakarėlyje. Atsiprašome, teta Janice, bet ar mes tikrai ketiname panaudoti tą blyškintą kūno kremą?

Nors kai kurie patenka į šią teritoriją, kiti yra atsakingi už tai, kad padėtų jums rasti savo naują parašą ir ateiti su visiškai netikėtais priedais, tokiais kaip lūpų dažai, žvakės ar freaking armatūra, kurią galite pasukti aplink. Ne visi kvepalų rinkiniai turi čiulpti, o vietoj bendrosios kūno losjono-kvepalų-kūno plovimo linijos, šios aštuonios parinktys taps ilgalaikės visame pasaulyje. Čia mes sukūrėme sąrašą geriausių rinkinių rinkoje, apie kuriuos mes diskutuojame, laikydamiesi savęs.

VIDEO: 5 iš brangiausių Fiziniai žaidimai rinkoje