8 “Chrome” nagų sluoksniai, skirti jūsų blizgančiam manikiūrui

nailsinc / instagram

Erin Lukas

Liepos 31 d., 2017 m. @ 16:30
Kiekvienas mūsų sukurtas produktas buvo nepriklausomai parinktas ir peržiūrėtas mūsų redakcijos komanda. Jei atliksite pirkimą naudodamiesi nurodytomis nuorodomis, galime uždirbti komisinius.

Prieš keletą metų Rihanna mums sakė, kad “spindi šviesiai kaip deimantas”. Taip mes padarėme, įtraukdami į mūsų grožio procedūras riebius ženklintuvus, lūpų blizgesius, akių šešėliai ir nagų lakas. Nors gali būti tiesa, kad deimantų tikrai yra amžinai, kai pasieksite savo sparkly grožio produktus, jūs tikriausiai būsite nuotaikos kažkas dar labiau atspindi. 

Kartu su holografinėmis žymenimis ir lūpų dažais, chromuoto manikiūro išvaizda jūsų grožį iš šio pasaulio. Vietoj to, kad ieškote mielo, šie veidrodis panašūs apdaila šių manikiūro yra edgy alternatyva vaivorykštė atspalvių.

Ir “Instagram” sutinka. Kartą peržiūrėję savo pašarą tikriausiai sugrįžote, kai jūsų mėgstamiausi grožio dienoraščio leidėjai gavo nuotraukas iš jų atspindinčių talonų. Šie manikiūrai dažniausiai būna pasiekiami naudojant nagų įvyniojimus arba miltelius, kurie yra pritaikyti nagams po lakavimo, kaip paprastai..

Geros naujienos, jei esate blogai “pasidaryk pats”? Yra metaliniai blizgikliai, kurie padės jums pasiekti panašų poveikį, be papildomo manikiūro proceso papildomo darbo. Dar geriau: Be tipiško metalinio pilvo atspalvio metalo, taip pat yra ir spalvotos jūsų mėgstamiausios nagų lako spalvos..

Čia mes suapvalinome savo mėgstamiausius “chrome” nagų lakas, naudojamas, kai norime, kad niekada nebūtų blizgančio manikiūro.

VIDEO: kaip išmokti matyti žvaigždžių manikiūrą