6 dolerio gydymas, kurį Khloé Kardašianas naudoja užkirsti kelią raumenims

Chloe Kardashian Baby
khloekardashian / Instagram

Alexis Bennett

Kovo 27 d., 2018 m., 16.00 val
Kiekvienas mūsų sukurtas produktas buvo nepriklausomai parinktas ir peržiūrėtas mūsų redakcijos komanda. Jei atliksite pirkimą naudodamiesi nurodytomis nuorodomis, galime uždirbti komisinius.

Grab savo debeto korteles. “Khloé Kardashian” riebalų kremo kremas yra pernelyg prieinamas, kad išleistumėte. Ir savo vonios lentynoje yra ne tik viena nuostabi formulė – ji šiandien atskleidė visas savo mėgstamas vietas savo programoje ir svetainėje, taigi apsvarstykite tai savo laimingą dieną.

“Nors aš myliu savo smūgį, aš nenoriu, kad su juo būtų pratęstos temos”, – aiškina Kardašianas. “Aš naudoju alyvų ir losjonų krūvą, kad juos užkirstų. Visą dieną ar kasdien naudoju skirtingus”. Žinoma, būsimoji motina turi prieigą prie geriausių geriausi grožio produktai pasaulyje, tačiau vienas iš jos “go-tos” užkirsti kelią randams yra išbandytas ir tikras prekės ženklas, kurį galite rasti savo vietinėje vaistinėje mažiau nei 10 dolerių.

“Palmer” žinomas dėl odos gydomųjų losjonų kūrimo, kuris gali padėti sumažinti pykinimą, kurį sukelia egzema ir paraudimas iš rosacea. Tačiau prekės ženklo didžiausia pretenzija į šlovę yra raumenų mažinimo formulės. “Kardashian” saugo denio “Palmer’s Tummy Butter” ($ 6; walmart.com) alavo. Ji taip pat trina šias nuostabias formules ant jos pilvo.