5 Šventojo Patriko dienos makiažo idėjos, kurios iš tikrųjų yra švelnios

Issa Rae
Earl Gibson III / WireImage

Erin Lukas

Kovo 09 d., 2018 m. @ 12:30 val
Kiekvienas mūsų sukurtas produktas buvo nepriklausomai parinktas ir peržiūrėtas mūsų redakcijos komanda. Jei atliksite pirkimą naudodamiesi nurodytomis nuorodomis, galime uždirbti komisinius.

Šventosios Patriko dienos nenorite švęsti, kai nekenčiu dėvėti žalios spalvos. Arba šiais metais galite švęsti, dėvėdami spalvą ant veido.

Tikėtina, kad atrodo, kad traukiant žalią makiažą bus sunkiau, nei dėvėti spalvą nuo galvos iki kojų, tačiau priklausomai nuo to, kaip ji pritaikyta, tai gali būti super glotnus akių makiažo atspalvis.

Jei jums reikia įrodymų ar įkvėpimo, raudona kilimėlis yra gera vieta pradėti. Kai kurie iš didžiausių Holivudo, pavyzdžiui, Issa Rae ir Kristen Bell, savo juodų akių kontūrus ir akmens angeles atidavė pertraukėlę, kad išbandytų violetines smaragdines kačių akis ir turkio rūpesčius.

Jūsų planai kovo 17 d. Gali būti paskutinė minutė, bet kaip jūs ketinate įtraukti žalia į savo išvaizdą neturi būti. Čia mes turime penkis žymaus patvirtinimo žalią makiažą, norėdami dėvėti Šv. Patriko dieną.

VIDEO: 5 būdai išlaikyti jūsų antakius