4 žvaigždutes, kurie bandė Creepy Benjamin Button kaukę visoje savo Instagram pašarų

Net jei jūs visiškai nežinote, kokia yra “Hanacure” gydymo kaukė ($ 29; hanacure.com), jūs ją visiškai matėte savo “Instagram” pašare. 

Tai veido kaukė, kuri atrodo mažiau kaip lakštas ar nuimamas variantas, bet labiau panašus į makiažo skyrių Įdomus Benjamino Buttono atvejis nusprendė duoti jums veiduką. “Hanacure” formulė, pavadinta “bendrosios populiacijos” internetine “močiutės kauke”, sukuria intensyvų įtempimo efektą, kuris apytikriai 30 minučių sukelia super šlykštus išvaizdą, kad atskleistų beprotiškai tonuotą odos spalvą. Nereikia nė sakyti, mes esame intriguojami, taip yra ir Holivudo. Daugelis įžymybių šoktelėjo į “Hanacure” pratarmę, dekoravome savo laiko juostas specialiais efektais – verti savigynos su akimirkos veido kauke. 

Laikykis skaitymo, kad pamatytumėte kiekvieną žvaigždutę visoje jų maskuojamoje šlovėje.

VIDEO: 5 iš brangiausių Fiziniai žaidimai rinkoje

 

#beautyjunkieweek tai yra @ hanacureeffect mask @thehanacure riešutai, kai jį nuimkite, esate 10 metų jaunesni. Jūs dažote jį su teptuku. Jis pradeda išdžiūti. Tai traukia. Jis tampa toks griežtas, kad tiesiog pažindamas veidą. Pažiūrėkite aukščiau. Bet, kad jūs atrodo toks šviežias, kai jį nuplausi. Ir tai labai veiksminga. Kaip įdomu tai pakuotėje. #notttooenvasivebeauty #kbeauty ačiū @crystalmeers už informaciją, kuri pakeitė mano gyvenimą

Drew Barrymore (@drewbarrymore) pasidalijamas pranešimas

Drew Barrymore

Pasimaudęs iš savo draugo “Crystal Meers”, “Barrymore” išbandė “Hanacure” testą ir teigė, kad naujas papildymas jos įprastinei veiklai “pakeitė savo gyvenimą” nuo to laiko. 

Dėžutėje sakoma, kad “tikisi intensyvaus sugriebimo”, bet jūs … tai tikrai stiprus. Mano šūdas (mano veidas), geriau grįžti į vietą po to, kai aš nuplaunu jį # žvilgsnis iš “The Goonies”

Sausio mėn. Paskelbtas Jonesas (@januaryjones)

Sausis Jonesas

Ne, tai nėra buvusio Betty Draperio sklypo tvisto užkulisinis šūvis – tai intensyvus sugriežtinimas, kurį pažadėjo “Hanacure” kaukė, pabrėžiant “intensyvų”.

SUSIJĘS: 8 veidų kaukes daryti, o jūsų šeimos laikrodžiai futbolą padėkoti

Labai ačiū @busyphilipps už jūsų nuostabų vadovėlį jūsų instaliacijoje ��

Pranešimas, kurį naudoja “Hanacure®” atsiliepimų puslapis (@hanacureeffect)

Užsiėmęs Philippsas

Žvaigždė “Instagram” istorijoje per vasarą pristatė visą “Hanacure” procesą, nuo maišymo kaukę, leidžiančio sėdėti pusvalandį. 

@ frankiejgrande “Padaryti veido kaukes, kad reikia 2b fanned. Ačiū glam komandai. Manau, kad taip sunku! ��”

Pranešimas, kurį naudoja “Hanacure®” atsiliepimų puslapis (@hanacureeffect)

Frankie Grande

Ariana Grande didysis brolis, taip pat ir sutuoktinis Didysis brolis šlovė, dokumentavo savo maskavimo kelionę savo Snapchat. 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 1 = 1