4 pagrindiniai ženklai – laikas pakeisti makiažo šepečius

Kaip moteris, kuri paprastai yra apsėstas makiažu, aš turiu daug makiažo šepečių. Kai kurie iš jų yra taip mylimas, kad aš iš tikrųjų nerimauja dėl jų praradimo ar jų sulaužymo. Bet kadangi aš turėjau daugybę mano šepečių tik pusantro dešimtmečio, pradėjau stebėtis, ar makiažo šepečiai, kaip kosmetika, turi galiojimo pabaigos datą. Kas geriau pasikalbėti apie tai nei makiažo menininkų ir makiažo teptuku kūrėjai? 

Pirma, aš atsikėliau redakcijos ir sławna makiažo meistrą, Katie Jane Hughes paprašyti, ką ji laikosi akyse, kai kalbama apie jos makiažo šepečius. “Jei bandysite sumaišyti makiažą ir šepetį, kuris paprastai gerai veikia, jūsų makiažą sumaišoma plona ar plyšus būdu, tai nėra geras ženklas”, – sako ji..

Kalbant apie kitus požymius, kuriuos gali reikėti įjungti savo šepetukus naujam modeliui? Vienas iš pagrindinių yra nykstantis.

“Jei jūsų šepetys nuosekliai įsitaisys, yra didelė tikimybė, kad šliaužiklių klijais sulėtės”, – aiškina “Real Techniques” steigėjas ir makiažo atlikėjas Samas Chapmanas. Jei tai atsitiks, pasakykite ramybę savo šepečiui ir atsipalaiduokite. Tačiau tai gali būti išvengta, Sam išsiaiškino, įsitikindamas, kad jūs visiškai neplaukite savo šepečių po vandeniu, juos valydami ir kabdami juos aukštyn kojelėmis, kad nusausintumėte. 

SUSIJUSIOS: Kodėl jūs turėtumėte dėvėti akių kontūrus duše … Ne, tikrai

Dar vienas ženklas, kad jūsų šepečiui pasibaigęs, yra tai, ar jūsų šepečiai atrodo nesėkmingi, sako vyriausiasis makiažo ir “Real Techniques” įkūrėjas Nic Chapmanas. “Gali būti, kad šepetėliai, kurie kasdien naudojami, yra netinkami, ypač jei esate sunkūs. Naudojant purškiantį teptuką, makiažas gali būti netolygus, todėl, jei šeriai net po plovimo negrįš į savo formą, tada jis yra laikas jas pakeisti “, – sako Nikas. 

Pasak “Chapman” seserų, vienas galutinis patarimas, kurį reikėtų laikytis griežtai, iš tiesų yra labai svarbus.

SUSIJĘS: 6 gydymas, kuris paverčia įprastą miegą į grožio miegą

Skaldyti rankenėlės ar kaiščiai yra visiškai blogos naujienos. Taip, nelaimingų atsitikimų įvyksta, tačiau, jei paliksite šepetį ir įtrūgs, jį pakeiskite. Kodėl? Jie paaiškino, kad net mažiausi plyšiai gali turėti bakterijas, kurios tada perduodamos tavo rankoms ir veidui. Yikes. 

Ir nors mes esame dėl šepetėlių priežiūros ir jūsų prietaisų tinkamos būklės, turime reguliariai plovinti jūsų šepečius. Tai ne tik padeda išlaikyti jūsų šepečius geros būklės, bet ir geresnę makiažo aplikaciją. 

“Turėtumėte plauti šepečius reguliariai, ypač kai kalbama apie šepečius, kuriuos naudojate su kremu ar skysta makiažu”, – paaiškina Zooe šepetėlių įkūrėjas Zoe Boikou. 

Mes neturime nereikalingų breakouts, ar mes? 

Atrodo, kad būsiu šiek tiek daugiau budrus apie tai iš čia. Ką apie tave?