3 būdai naudoti “Beautyblender”, kuris neįtraukia fondo taikymo

“Beautyblender” kempinė yra mėgėjų menininkų ir prieskonių augintojų asortimentas. Ir taip, jie gali pakelti savo kelią į vientisą makiažo aplikaciją, tačiau magiško kiaušinio daugiau yra nei pagrindo maišymo gebėjimų. Iš lūpų dėmės, kad atnaujintumėte makiažą, aptikome tris alternatyvius įrankio naudojimo būdus, kad galėtumėte kuo geriau išnaudoti savo investicijas..
 
Lygiagrečia lūpos išvaizda
Kartais tiesiai iš kulkos pritraukite lūpdažį, kad galėtumėte nulenkti. Minkšta spalva, N.Y.C. makiažo meistras Edward Cruz rekomenduoja naudoti drėgną “Beautyblender”, kad pritaikytumėte spalvą. Pradėkite nuo dviejų colių žetonų ant rankos ir nugrimzdėkite kempinės tašką į produktą. “Padarykite minkštą šypseną ir švelniai palieskite spalvą į visus keturis burnos kampus, o likusią produktą naudokite centre”, – sako Cruz. Šis fiksas puikiai tinka skystoms lūpų dažytėms ir tradicinėms kulkoms, tačiau vengti naudoti blizgučiu, nes lipnios tekstūros gali sugadinti kempinę.

Įdėti miltelių
Dažnai ant miltelinio šepetėlio įpilkite miltelių, kad pagamintų pyragas. Vietoj to, “Cruz” siūlo naudoti drėgną “Beautyblender”, kad būtų galima naudoti laisvus miltelius, kad būtų lengviau išdžiūti, nepriekaištingas veido spalva. “Nuplaukite kempinę į miltelius, tada paspauskite po akimis, kad nustatytumėte maskuojančią priemonę, arba ant veido, kad pamatytumėte”, – sako Cruzas. Jei esate kelyje, pop sausą “Beautyblender” į savo makiažo maišelį, kad galėtum prispausti prie miltelių.  
 
Atkurti savo makiažą
Atnaujinant vidurdienį, sumaišykite “Beautyblender” su šiek tiek mėgstamo veido serumo. Kruzas įspėja, kad negalima nuplauti kempinės ant veido, o užpilti į odą. Tai padarys, kad tuoj pat šviesins jūsų veido veidus, kurie pasirodys sausi, aiškina Cruz.