3 būdai, kaip pašalinti jūsų gelio manikiūrą, nesikreipiant į saloną

Gana manikiūro naudą lengva išreikšti poetiškais požymiais – dvi savaites nuo nešvarumų ir blizgančio blizgesio? Taip prašau! Kita vertus, šalinant LED kaitintą laką yra dar viena istorija. Kai laisvas kraštas aplink kailėtėlę pradeda pakilti, viskas, kas mūsų savikontrolė bando (o kartais ir nesėkmę …), neperkuriame dešimt mūsų skaičių korpusų, dėl kurių gali būti padaryta didelė žala gamtos nagų lovai po.

Nesvarbu, ar naudojate gelio manikiūrą iš salono ar savo rankų darbo, mes suapvalinome tris kvailius “pasidaryk pats” būdus pašalinti produktą. Nepriklausomai nuo pasirinkto metodo, įsitikinkite, kad apsaugote odą nuo nagų su prevenciniu vazelino sluoksniu, nes kiekvienas iš jų apima acetoną. Vėliau, norėdami atkurti drėgmę, sekite savo pasirinktą techniką, naudodami daug odelių aliejų ar grietinėlę, tokius kaip Lush’s Lemony Flutter ($ 20; lushusa.com), o jei jūs turite iš naujo įstrigti nagus, prieš pradėdami duoti jiems kelias valandas kvėpuoti kitas sluoksnis.

VIDEO: 5 būdai išlaikyti jūsų antakius 

GRABAS KIT

Ištraukimo komplektai, tokie kaip “Red Carpet Manicure” ($ 13; amazon.com) ir “Nails Inc.” “Gel-Less” gelio nagų lako valiklis ($ 19; sephora.com), yra su viskuo, ko reikia iškirpti iš savo nagų šelakas. Abu dirbti salone išgydyti ir pasididžiavimas darbo vietų, tačiau skiriasi tik pagal rūšį mirkymo kilimėliai dalyvauja. “Red Carpet” manikiūro komplektą sudaro dešimt folijų su kiekvienu daiktu, pritvirtintą prie nagų paviršiaus, o “Ciate” yra aprūpintas atspariu acetonu ir gelio džiovinimo indikatoriumi, kuriame jūs supilate tirpalą ir pamerkite ranką vienu metu, kad atpalaiduotumėte gelio lakas. 

SUSIJĘS: “90s kūdikiai Džiaukitės! “Hard Candy” atnaujina savo klasikinius nagų sluoksnius

DIY FOILS

Jei jums dažnai gydomas gelio manikiūras, šis metodas gali būti geriausias, nes kai kuriuose rinkiniuose gali nepatekti pakankamai reguliaraus pašalinimų. Paimkite acetono buteliuką, pavyzdžiui, “Beauty Secrets” formulę ($ 3; sallybeauty.com), dešimt medvilnės rutulių ir alavo folijos iš virtuvės. Užmaukite savo manio paviršių nagų disku, kad pašalintumėte blizgesį, tada pamerkite medvilnės kamuoliuką acetone ir padėkite jį tiesiai ant nagų viršaus. Vykdykite kiekvieną pirštą suvynioti mažu folijos gabalu, o po 10-15 minučių gelio manikiūras turėtų nuslysti iš medvilnės. Jei kai kurios liekanos lieka prie jūsų nagų, naudokite oranžinį medžio lazdą, kad ją pašalintumėte.

SUSIJĘ: žingsnis toli nuo Rhinestones! Minimalistiniai manikiūrai turi “#NYFW” akimirką

SOAKING METHOD

Šis metodas trunka ilgiausiai ir reikalauja šiek tiek elastingumo tepalo, bet daro stebuklus, jei neturite rankų folijos ar medvilnės kamuoliukų. Susukite du virtuvės dubenius, vieną šiek tiek didesnę už kitą. Užpildykite didesnį dubenį šiltu vandeniu, įdėkite mažesnį viduje (kaip ir dvigubo katilo atveju) ir įpilkite acetono. Kadangi acetonas yra labai degi, neturėtum šildykite mikrobangų krosnelėje arba virykle. Kadangi tirpalas leidžiamas per minutę ar dvi šilumos, atlikite manikiūro paviršių nagų dildimu, tada padėkite ranką į acetoną ir palikite želėms palaipsniui įsiurbti. Po 10-15 minučių turėtumėte pastebėti, kad atsilaisvinti kampai. Kadangi jūsų nagai tepami acetone, paimkite apelsino medžio spaustuką ir švelniai pradėkite atleisti gelį ant kiekvieno nagų, kol jis visiškai pašalinamas. Kita vertus, pakartokite ir užpilkite gausu rankų kremo ir odelių aliejaus.