2017 m. “Viral Beauty Products”, vertos hype

Populiarus Beauty Products 2017
Getty Images, Courtesy

Erin Lukas

14 d., 2017 m. @ 14:00
Kiekvienas mūsų sukurtas produktas buvo nepriklausomai parinktas ir peržiūrėtas mūsų redakcijos komanda. Jei atliksite pirkimą naudodamiesi nurodytomis nuorodomis, galime uždirbti komisinius.

Mes stebime, kur praeitą vakarą išvyko draugai, labiausiai fotogeniškų skutimosi kavinių, ir “Instagram” karščiausiomis metų poilsio vietomis, todėl natūralu, kad jūsų pašaras yra šaltinių, į kurias taip pat galima rasti ir naujus grožio produktus..

Jei neturite laiko (ar biudžeto) išbandyti kiekvieną “Sephora” prekės ženklą, socialinės žiniasklaidos platforma gali būti laiko taupymo priemonė, kai ieškote naujo drėkintuvo, mėgstamiausio maskavimo priemonės ar prekės ženklo, vis dar atrasti. Tačiau, kaip ir atsitiktinai pasirinkę “tušą”, o apsipirkdami makiažu, produktai, kuriuos jūsų draugai ir grožio dienoraščiai pasikalbėti, ne visada patenka į hype.

Tačiau, dauguma grožio produktų, kurie išliko virusais per visą 2017 m., Iš tiesų yra verti visų “mėgsta”, kuriuos jie sukūrė. “GlamGlow” “KiraKira App” įkvėpta blizganti veido kaukė ir Kim Kardashian Vakarų KKW Grožio kremo kontūro ir “Highlighter Kit” yra tik keletas pirkimų, kurie šiais metais pakeitė mūsų pašarus (ir grožio procedūras).

Laikykitės populiariausio populiariausio 2017 m. Grožio produktų, kurie iš tiesų patenka į hype.

VIDEO: 5 būdai pagerinti blakstienas

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

86 − = 78