14 milijonų žmonių prisiekia šiuo prailginimo tuša

Jūs tikriausiai matėte “Younique” “Moodstruck” 3D Fiber Lashes + tušą “Facebook”. Daugiasluoksnė blakstienų tušas yra viena iš Younique geriausiai parduodamų produktų ir viena iš pagrindinių priežasčių, dėl kurios prekės ženklas greitai pakilo populiarėjimui tarp tiesioginių pardavimų grožio įmonių, kurios įstrigo jūsų laiko juostą. 

SUSIJĘS: “Grožio produktų”, kuriuos “Facebook” draugai parduoda, sąrašas

Susitikime su prekės ženklu “Younique” atstovas man pasakė, kad nuo penkerių metų pradžios pardavė 14 milijonų vienetų. Jis išlieka pagrindinis pardavėjas, todėl bendrovė neseniai nusprendė visiškai pakeisti savo formulę.

Trijų etapų blakstienų tušinukas žada suteikti savo blakstienas iki 500 procentų daugiau tūrio ir ilgio viename sluoksnyje. Tai veikia: po “persodinimo” gelio pritaikymo, jūs padengsite blakstienas naudodami 3D pluoštus, kol gelis vis dar bus šlapias. Kai yra nustatomi pluoštai, jūs užsandarate juos kito transplantacijos gelio sluoksniu. Jūs pakartoti šį paskutinį žingsnį, kol nepasieksite norimo pilnumo.

Younique Moodstruck 3D Fiber Lashes+ Mascara
Mandagumas
$ 29

APSIPIRK DABAR

Aš nežinojo, kad “Younique” egzistavo iki maždaug prieš metus, kai mano kolegos pradėjo kalbėti apie tai, kaip visi “Facebook” draugai iš vidurinės mokyklos tapo “pranešėjais” (prekės ženklo pavadinimu, pateiktu pardavimų atstovams).

“Younique” ar kitu būdu, aš skeptiškai vertinu, ar “direct sales” grožio prekės ženklų produktai iš tikrųjų veikia, ar jie tiesiog piramidės schemos. Tačiau kai 14 milijonų žmonių yra apsėstas tušas, tai tikimybė, ar tai veikia. 

VIDEO: 5 būdai pagerinti blakstienas 

Nors aš myliu ilgas, storas blakstienas, aš taip pat tingus. Paprastai aš norėčiau išvengti multi-step mascara ir tiesiog naudokite formulę su įmontuotais pluoštais. Ar Moodstruck verta keletą papildomų minučių? Trumpas atsakymas: taip. 3D spinduliai nebuvo netvarkingi, bet kai aš juos pritaikiau, aš nesusidūriau su akimis. Mano blakstienos tikrai buvo ilgesnės už tuos, kurie buvo palikti natūraliai, tačiau turiu pasakyti, kad trūko tūrio. Net po kelių paskutinių transplantacijos gelio sluoksnių aš negalėjau gauti mano blakstienos, kaip aš norėjau.

Jei jums svarbu daugiau apie ilgį nei tūris, verta švelninti tą pluošto tušą. Ypač jei tai taip pat reiškia palaikyti vieną iš savo buvusių klasiokų naujos pusės.