10 Įžymybės Pasidalink savo nuomone apie Botox

tk
Pascal Le Segretain / Getty

Marianne Mychaskiw

Rugsėjo 07, 2017 m. @ 16:30

Klausimas: Kodėl Botox tema ir senėjimas laikomi tokiais tabu? Nors tai yra natūralus procesas, mes visi einame per jį, kalbėdami apie tai ir kartais niūriantį balsą, bandantį mus įtikinti, tai kažkas, kuris turėtų būti pakeistas, nėra laikomas atsitiktine pokalbio tema.

Kita vertus, mūsų spalio mėnesio viršelio mergina Julianne Moore neturi jausmų, kai kalbama apie savo nuomonę apie Botox. Ji viešai pareiškė, kad ji nėra skirta procedūrai ir turi daugiausia šviečiančių, liberalių nuomonių, susijusių su senėjimu. “Aš turiu galvoje, nekalbėkime apie šią idėją” Oi, ne, aš ketinu būti 40! ” Tu gali būti miręs. Taigi mėgaukitės. Tai privilegija amžiaus! ” ji sako savo viršelio istorijoje. “Net scenarijose jie nurodo simbolį kaip” senėjimą “. Na … viskas senėja. Literatūroje ir kino filmuose, kai žmonės stengiasi sustabdyti procesą, tai visada baigiasi katastrofa. Manau, kad tikrai svarbu būti kur esi. “

Julianne yra ne vienintelis, kuris skamba be skaitymo, norėdamas pamatyti, ką dar turi žinoti dar devynios garsenybės apie Botox ir plastikos operaciją.

VIDEO: Mes išbandėme: bronzos botoksą