10 grožio produktų, kuriuos turėtumėte įsigyti iš “Target” vasaros “Flash Sale”

Tikslinė Sale
Mandagumas

Erin Lukas

Liepos 17 d., 2018 m. @ 12:30 val
Kiekvienas mūsų sukurtas produktas buvo nepriklausomai parinktas ir peržiūrėtas mūsų redakcijos komanda. Jei atliksite pirkimą naudodamiesi nurodytomis nuorodomis, galime uždirbti komisinius.

Nesvarbu, ar jums reikia popieriaus rankšluosčių paketo ar naujo maudymosi kostiumo, žinote, kad galite jį rasti Target. Ir kadangi jūs vis tiek turėsite, niekada nesunku naršyti parduotuvės makiažo perėjimo, taip? 

Pastaraisiais metais “Target” visiškai pertvarkė savo grožio skyrių. Su nesuskaičiuojamais prekių ženklais, atspalvių aukomis ir produktų kategorijomis paprastai jūs paliksite parduotuvę dviem pirkiniais, užpildytais daiktais, o ne tik skalbinių ploviklį, kurį iš pradžių pradėjote paimti. 

Šiandien “Target” dar labiau sunku laikytis savo apsipirkimo sąrašo, kai vienos dienos vasaros “flash” pardavimas. Liepos 17 d. (Kaip dabar) iki 11:59 val. “CT”, pasirinkti grožio ir asmens priežiūros produktus, yra 25% nuolaida. Taip, greičiausiai jūsų mėgstamiausia tušas arba sausas šampūnas. 

Nesvarbu, ar jums reikia atsarginių daiktų ar produktų, kuriuos mirštate išbandyti, šiandien yra diena, kai norite atlikti tikslinį rodymą, arba ištraukite savo kreditinę kortelę, kad galėtumėte užsisakyti internetinį užsakymą, kai valgysite pietus prie savo stalo darbe. 

Kad galėtumėte lengviau atlikti atrankos procesą, mes suapvalinome geriausius grožio produktus, kuriuos galėtume įsigyti per milžinišką “Target” vienos dienos pardavimą.  

VIDEO: 6 Grožio produktai po 12 dolerių turėtumėte nusipirkti iš vaistinės