10 “Beauty Deals” jums reikia nusipirkti iš “Nordstrom” metų sukakties

Nordstrom Beauty Sale
Mandagumas

Victoria Moorhouse

2018 m. Liepos 20 d., 9.30 val
Kiekvienas mūsų sukurtas produktas buvo nepriklausomai parinktas ir peržiūrėtas mūsų redakcijos komanda. Jei atliksite pirkimą naudodamiesi nurodytomis nuorodomis, galime uždirbti komisinius.

Šiuo metu “Nordstrom” yra daugiau nei 450 išskirtinių grožio produktų, kurie laukia parduotuvių. Taip, atėjo laikas dar kartą – mažmeninės prekybos metinė apyvarta baigiasi čia. 

Jei anksčiau nusipirkote “Nordstrom Anniversary Sale”, jūs žinote, kad šie grožio taupymo būdai ne tik susideda iš smulkmeniško 10 proc. Viso dydžio senėjimo kremo. Mes kalbame apie produktų grupes ir išskirtinius rinkinius su neįtikėtinai mažomis kainų žymomis dėl jų tikrosios vertės. Reikia šiek tiek pavyzdžių? “La Mer” “Mini” stebuklų rinkinyje yra du skirtingi klasikiniai produktai tik už 85 dolerius, o “Drybar” siūlo rinkinį, kuriame yra plaukų segtukai, šeši skirtingi gaminiai, ir garbanojimo lazdelė už tik 165 dolerius. Tai mažesnė nei keturios iškrovos jums kainuos. 

Kiti pagrindiniai prekių ženklai yra “Herbivore Botanicals”, “MAC”, “Jo Malone” ir daugelis kitų. Norėdami padėti naršyti ir suskirstyti pagal prioritetus, apvalinome 10 turtingųjų, priklausančių jūsų krepšeliui. Laikykitės przewijanie už tai, ko mes negalime palaukti. 

VIDEO: 6 Grožio produktai po 12 dolerių turėtumėte nusipirkti iš vaistinės