10 būdų makiažo atlikėjas Mario Dedivanovic visiškai pakeis jūsų makiažo būdą

Žiūrėk ir mokykis. Tai skamba kaip drastiškai nesudėtingas, neįsivaizduojamas būdas apibūdinti sėdimos beveik pirmąją eilę, kai “Mario Dedivanovic” meistriškumo klasėje pasirodė žvilgsnis, bet net ne vieną minutę jo demonstracija, aš jau pasiėmiau žaidimą keičiančią apgaulę, kad pridetu prie savo makiažo įprastas. Taigi, žinote, idioma žiedai yra tiesa. 

Prisimeni, kai gavau kvietimą į šį renginį, aš pradėjau tobulėti, siekdamas daugiau žinoti, ką norėčiau išeiti, geriau suprasdamas, kaip sumaišyti akių šešėlį. Dedivanovič yra tarsi as makiažo menininkas žvaigždėms, ir taip pat tas žmogus, kuris padarė “kontūrinį kaip Kardašianą” dalyką. Tiesą sakant, jis yra Kim K.W. “go-to-man” už visus savo grožio poreikius, reguliariai pasiimdamas savo programą vaizdo įrašuose, “how-tos” ir kt. Be karaliaus Kardašiano glamo būrio, šiais metais Dedivanovičius su Anastasia Beverly Hills pradėjo paletę (tai buvo išparduota, taip sėkmingai tai surasti), ir toliau valdė grožio sferą savo nepakankamomis meistriškumo klasėmis. Bilietai į jo renginį Dubajus kainuoja beveik 1700 USD. 

Taigi, norėdami grįžti į tašką, jūs geriau pasirinksite, užsitikrinsiu sau tinkamą vietą, užfiksavau visą dalyką, paėmiau daug pastabų ir nusprendė atšaukti mano vėlesnius planus, kad galėčiau eiti namo ir išbandyti viską, ką jis padarė scenoje. Štai keletas gudrybių ir įdomių grožio faktų, kuriuos dabar niekada nebus. 

1. Dedivanovic nenaudoja grunto, kuris turėtų sulaikyti visus, kurie nori kuo minimalaus įprasto. Jis mums pasakė, kad jis jaučia, tarsi gruntas įterpia sieną tarp makiažo ir odos ir neleidžia jam tapti. Vietoj to jis pradeda savo darbą su minkštinančiu drėkintuvu, pavyzdžiui, “Kiehl’s Ultra Facial Moisturizer” ($ 20; nordstrom.com), kuris grabiuoja miltelių laikymą ir sukuria natūralų išvaizdą.

SUSIJĘS: Odos priežiūros gaminiai Kim Kardashianas naudojamas kiekvieną rytą

2. Po veido drėkinimo Dedivanovic juda ant kūno. Paprastai aš nesusijęs su rankų ir dekoltacijos drėkinimu, sukuriant makiažo išvaizdą, tačiau, atsižvelgiant į pro, svarbu naudoti drėkintuvą bet kur ant kūno, kuris bus rodomas. Taigi, jei dėvėjote rankovėmis nešiojančią suknelę, tai padės užtikrinti, kad jūsų ginklai būtų šviesūs ir atspindėtų šviesą. Jis panaudojo Jergeno “Shea Butter Moisturizer” ($ 5; target.com), kad modelis būtų drėkinamas, spinduliuojanti oda, nes greitai absorbuojama ir vėliau nejaučia riebios. 

3. Nors Pro yra “Instagram” pojūtis su daugiau nei 2 milijonais pasekėjų, jis nekenčia “Instagram” praeities, sakydamas, kad veido veidas yra “vidutinis, raganiškas” išvaizdas. Jei norite, kad ausis atrodytų kuo minkštesnė ir natūralesnė, jis dėmesio skiria išoriniams kampuočiams ir mažiau šalia akių esančių sričių. Jis taip pat pakels ir pailgins veidą, – paaiškino jis. Pirmiausia jis užpildo juos pieštuku, sumaišydamas jį su milteliais ir nustatydamas juos plaukų laku ir spooley teptuku (genijus) arba akių geliu. 

4. Jis nenaudoja akių grunto, tai reiškia dar vienas žingsnis aš galiu praleisti ryte. Pro paaiškino, kad grietinėlė, taip pat permatomi milteliai, kaip Laura Mercier “laisvas permatomasis milteliai” (38 doleriai; sephora.com) daro tą patį.

SUSIJĘS: “Kim Kardashian’s Makeup Artist’s Favorite 10 $” ir “Beauty Products”

5. Tarsi taikant tikslią, tvarkingą linijinę liniją nebuvo pakankamai sunku, Dedivanovičius sumažino didelę kosmetinę tiesos bombą, kai jis papasakojo miniai, kad jis paprastai taiko keturis (!!!) akių kontūro sluoksnius. Pasak “pro”, po to, kai pritaikysite savo įklotą ant šešėlio, pastebėsite, kad linija nėra tokia tamsi, nes šešėlis pradeda ją sugerti ir keičia spalvą. Taigi, norėdamas pagaminti trapumą, turtingą įklotą, jis taiko pieštukų, kremo ar gelio liniją, o kartais ir skysčius viršuje. Mūsų žvilgsniuotame žvilgsniu jis pradėjo su “Kylie Cosmetics Kyliner in Brown” ($ 26; kyliecosmetics.com).

# TheMasterClass DUBAI yra viskas parduotas ❤❤ Tai mano pirmoji klasė 2017 m., Ir aš tikiuosi, kad pradėsiu naujus metus su jumis visame Dubajuje ir su mano muzika, glam ��❤ #KimKardashian karaliene. #MakeupByMario #tb

Vaizdo įrašas paskelbtas Mario Dedivanovic (@makeupbymario)

6. Norėdami nuplauti šepečius, jis naudoja kūdikių šampūną … laukia … keletą lašų arbatmedžio aliejaus dezinfekuoti. Man niekada nebuvo maloniau išvalyti mano įrankius. 

7. Pro nustebinančiame prisipažįsta, kad jis nebuvo toks didelis kaip skysčių lūpų ventiliatorius, kuris mane nustebino, nes tai iš esmės vienintelis dalykas, apie kurį internetas norėjo kalbėti šiais metais. Tačiau norint išvengti, kad tekstūra nesidurtų sausa ir įtrūkusi, kai jos naudojamos ant ūglių, jis pirmiausia šveičiasi lūpomis šveitimo ir dantų šepetėliais. 

Bae ❤️ #tb plaukai bday mergaitė @ jusinemarjan ������ xox #MakeupByMario

Nuotrauka paskelbta Mario Dedivanovic (@makeupbymario)

8. Kai kalbama apie kepimą, nėra tam tikro laiko turiu laikytis, tai reiškia, kad nereikia atidėti 30 minučių šiai technikai. Pastebėta, kad po kepimo maždaug 20-30 sekundžių, jūsų makiažas turėtų būti nustatytas. 

9. Kad išvengtumėte šiurkščių lūžių linijinių linijų, apie kurias visada kovojau, pro man pasakė, kad iš tiesų dirbti su pirštu ar teptuku. Jis sakė, kad dažnai jo lūpos išvaizda – tai visa užuomazgos užpildymas laineriu, o paskui balzamu, todėl magija yra tai, kiek slėgio jūs taikote su įklotu ir sumaišykite. 

10. Tarsi jums reiktų dar viena priežastis mylėti beybei būdingus dalykus, Dedivanovičius naudojo drėgną buteliuką į odą, kuris padengė kelio skysčio pagrindą, suteikdamas odai šviežią, blizgančią, šviesią išvaizdą ir leisti odai ir produktui tapti viena.