Viskas, ką reikia žinoti apie Eva Longorijos vyriškį Jose Antonio Bastoną

Praėjusią savaitgalį Eva Longoria sujungtas mazgas su ilgamečiu vaikinu Jose Antonio Bastasn. Skirtingai nei jos buvęs vyras Tony Parkeris, profesionalus krepšininkas, Bastasn nėra šventė. Tai nereiškia, kad jis nesėkmingas – o ne, gana priešingai. “Longoria’s” yra “Massive” televizijos “Televisa” prezidentas, didžiausia žiniasklaidos kompanija Lotynų Amerikoje. Ne per daug skurdus, eh?

Taigi, kas dar yra žinoti apie Longoria būrį? Daug! Perskaitykite viską, ką reikia žinoti apie šį gražų ginklą.

Pagrindai

Jo vardas yra Jose Antonio Bastasn Patino, pagal “Reuters”.

Jis yra iš Meksiko.

Jam 48 metai.

Jis yra Avinas – puikiai tinka Longorijai, kuri yra Žuvys. Pagal AstroTwins, “Avinas yra pirmoji zodiako ženklas, o Žuvys yra paskutinis, o jų santykiai užbaigia keistą karminę ratą … Kaip pora, Žuvys gali išmokyti Avinas, kaip duoti, ir Aries gali išmokyti Žuvis kaip gauti – svarbi pamoka abiem “Ar tai geriau nei tas?

Nėra šios rankos žodžių! @ globalgiftfoundation # GGFDUB15

Eva Longoria Baston (@ evalongoria) paskelbta nuotrauka

Jo slapyvardis yra “Pepe”, bet Longhorija vadina jį “Mr. Fancy Pants”, nes jis visada dėvi kišeninę kvadratą, aw!

Jis labai sėkmingas. Kaip minėta anksčiau, Bastasn yra “Televisa” didelis perukas. Pasak jo “Bio”, nuo 2001 m. Vasario jis laikė šią poziciją, taip pat dirba direktorių valdyboje.

Jis super privatus. Skirtingai nuo “Longoria”, kuris yra avid Instagram vartotojas, Bastasn atrodo, kad neturi socialinės žiniasklaidos. Kai ji paskelbė apie savo dalyvavimą, jis paprašė jos naudoti pic su galva. Turiu pagarba tai!

Romantiška istorija

Tai yra BastasnAntroji santuoka. Nuo 1995 iki 2005 m. Jis anksčiau buvo vedęs aktorę Nataliją Esperoną.

Jie turi tris vaikus: Nataliją ir dvynius Marianą ir José Antonio.

Santykis su Longorija

Jis pirmą kartą susitiko su Eva per draugus 2013 m., Tačiau nė vienas iš jų nemanė, kad tuo metu yra meilės ryšys. Jie tikrai nukentėjo nuo antrojo susitikimo, praėjus maždaug šešiems mėnesiams.

Jis nežinojo, kas anksčiau buvo Longorija. Tiesą sakant, jis norėjo niekada net girdėjote apie beviltiškas namų šeimininkes, kuri aktorė rasta super gaivinanti.

Ummmm taip taip atsitiko …. # Įsitraukė #Dubai #Happiness

Eva Longoria Baston (@ evalongoria) paskelbta nuotrauka

Jis pasiūlyta “Longoria” per romantišką kelionę į Dubajuje praėjusį gruodį po šešių planavimo mėnesių. “Visur jis iškėlė barą vyrams”, Longorija pasakojo Conan O’Brien netrukus po to. Rimtai!