Vanessa Lachey dėl to, kodėl ji galiausiai gauna “Mama džinsus”

Vanessa Lachey šiuo metu yra Cincinatis, gyvenanti kaip normalus žmogus. “Tai nuostabu, kiek namų valymo ir skalbimo ir organizuoti spintos, kad aš padariau, kai aš čia”, sako ji. (Ji yra karalienės mieste su vyru ir “namuose berniuku” Nickas Lachey, o jis reklamuoja savo neseniai atidarytą restoraną “Lachey”.)

Mažiau įprastos priežasties mes esame telefonu šiandien: kalbėti apie jos dalyvavimą “Procter & Gamble” vaikų saugaus geriamojo vandens (CSDW) ne pelno organizacijoje, kuri teikia švarų vandenį daugiau nei 75 šalių šeimoms, kurios šiuo metu neturi prieigos prie šios pagrindinės būtinybės. “Mums pasisekė kaip amerikiečiai [turėti švarų geriamąjį vandenį]”, – sako sūnus Camden, 3 motina, ir dukra Brooklyn, 1. “Kaip motina aš negalėjau įsivaizduoti, kad kiekvieną dieną mano vaikams” visą gyvenimą. Aš nerimauju, kad jie susipažįsta su beprotišku žmogumi arba eina į stalo kampą, jau nekalbant apie tai, ar jie ketina šiandien gerti netinkamą vandens tipą, o ne padaryti jį rytoj “.

Gegužės 3 dieną “P & G” pristatė 10 milijardų litrų švaraus vandens ir švino svarbiausią etapą, siūlo 10-1 rungtynes, kai kiekvienas doleris, paaukotas gegužės 31 d., P & G paaukos 10 USD (iki 1 milijono JAV dolerių), kad būtų sutaupyta 1000 vaikų, kurie kiekvieną dieną miršta dėl ligų, kurias sukelia užterštas geriamasis vanduo.

Žemiau, Lachey kalba apie priežastis, kaip ji praleido savo Motinos dieną ir kodėl ji dabar supranta “mamos” džinsų poreikį.

SUSIJĘS: Nickas ir Vanessa Lachey sąrašas Kalifornijos dvarą už 3,96 milijonus doleriųŽiūrėk į vidų

Kaip tavo motinos diena?
“Puikiai. Nikas visada gerai atlieka darbą, kad jis būtų paprastas ir lengvas. Aš netgi pateko į virtuvę ir virtus, nes tai, ką aš norėjau daryti. Man patinka:” Ar tai keista, kad mamos dieną noriu virti jaukių jautienos troškinys ir nevartoti vakarienės? ” Nikas buvo toks: “Ne, ir savanaudis aš džiaugiuosi, kad nori to padaryti!” Aš tikrai įsitikinęs, kad jis sugrąžintų mane savo sekundėmis ir išvalytų po to, ir paskui, kad atneš man ledų “.

Jūs jau dalyvaujate jau keliuose labdaros organizacijose, taigi, kas jus kreipėsi dėl šio?
“Nikas ir aš abu stengiamės pasirinkti ir pasirinkti, su kuo mes esame susiję, nes mes ne tik įsitraukiame į dalykus, norėdami su jais įsitraukti – norime, kad tai būtų kažkas, kas iš tiesų mums daug reiškia. Aš dirbu su “P & G”, “Gosh”, jau beveik 10 metų. Man patinka viskas, ko jie reiškia. Jei niekada nematėte “P & G” motinos ar Tėvo dienos prekybos, dėl kurios jūs nerekote, tu ne žmonės. norėdama padėti supažindinti visuomenę su šia nepelno iniciatyva, buvau visa tai apie tai. Kaip du motina, tuo daugiau aš supratau, kas vyksta tarptautiniu mastu su užterštu vandeniu ir vaikais, tuo daugiau norėjau išplatinti žodį ir paskatinti visi atidarys akis ir ausis ir supras, kas vyksta. “

SUSIJĘ: 11 kartų Nikas ir Vanessa Lachey mums nori savo mažos šeimos

Jūs taip pat turėsite dar vieną naują vaidmenį būsimoje “NBC” komedijoje Sebastianas.
“Tai nuostabu, nes mano TV vyras remiasi realiu gyvenimu Sebastianu Manikalco. Jis yra standus komikas, o jis yra kramtomas, šaukiasi savo akimis, šlapias tavo kelnaites juokauja. ketvirta siena, ir tai, ką aš turiu galvoje, yra tai, kad jis iš tikrųjų žiūri į fotoaparatą, kuriame tuo pačiu metu vyksta viskas aplinkui, ir daro šiek tiek jo standžiojo eskizo. Mes visi pamirštame ir tada jis grįžta į sceną. Visi jo istorijos yra iš jo tikrojo gyvenimo. Upfrontai greitai ir dabar priklauso likimo rankoms, todėl mes pamatysime. “

Kaip jūsų stilius pasikeitė, nes tampa mama?
“Pirmasis žodis, kuris ateina į galvą, yra sluoksniavimasis: man 35 metai, ir aš jaučiuosi kaip nuolatinė karšta blykste, ir aš nežinau, ar tai yra, nes aš tiesiog niekada nesibaigiu. Tiesą sakant, dabar aš sėdžiu čia , bet aš sukiuosi ant stalo kėdės “.

Kokie yra jūsų mėgstamiausi kūriniai šiuo metu??
“Mom jeans in. Aš padariau pokštas kažkas, pavyzdžiui,” O dabar aš suprantu, kodėl jie vadina aukštos plauku džinsus mama džinsus, nes jis sucks viską. ” Taip pat yra viengubi maudymosi kostiumai, todėl dabar labai smagu būti mama. “

SUSIJĘS: Štai kaip ištraukti mamos džinsus kaip gatvės stiliaus žvaigždutę

Koks pirmas dalykas, kurį tu darai, kai vaikai yra lovoje?
“Nikas ir aš abu užpilame stiklinę vyno ir mes sėdime ant verandos ir įdėjome į kokią nors muziką, kartais Louisą Armstrongą, kartais Milesą Davisą, kartais Massive Attacką. Tai tiesiog malonu vėl prijungti prie kiekvienos dienos ir prisiminti save kodėl mes darome tai kartu ir kas mus čia priėmė pirmiausia. Svarbu išlaikyti vyro ir žmonos santykius, o ne tik mamytę ir tėvelį, kitaip jūsų pasaulis tampa vaikais, o jūs prarasite, kodėl jūs, vaikinai, nusprendėte turėti vaikai pirmoje vietoje. “