Tegul “North West” ir “Penelope Disick School” su 6 “Must-Follow” stiliaus pamokomis

Šiaurė West and Penelope Disick Style - Lead
Instagram / @ kimkardashian

Jonathan Borge

Gegužės 12 d., 2016 m., 12.30 val

Netrukus 3-erių metų Šiaurės vakarai ir jos beveik 4 metų pusbrolis Penelope Disick gali mėgautis savo nerūpestinga vaikystę, tačiau mažai daro tai, kad mažieji vaikai žino, kad viena iš pagrindinių pareigų yra jiems sunki, nes šlovė: atrodo mielas. Žinoma, momimie Kim ir Kourtney Kardashian gali mėgsti suknelę savo dukterų kaip lėlės, bet atrodo, kad dvi twirling merginos taip pat yra žinios, kaip sužinoti, kaip surasti ansamblį, vertą kurti antraštes.

Tiesą sakant, jų buzzed apie duds-dažnai pateikia dizaineriai, kurie sukasi į kairę ir į dešinę, kad paruoštų savo individualius kūrinius, – visiškai palaiko teta Хлое Кардашиан, neseniai paėmė į savo svetainę ir programą, kad pasidalinti tuo, ką ji išmoko iš savo žavinga nieces.

“Šiaurė ir Penelope yra tokios mažai stilingos žvaigždės !!! Žinoma, Kimui ir Kourtnei yra rankų, skirtų apsirengti mergaičių spintų, bet mano nėgliai tikrai žino, kaip dirbti, ką jie turi, LOL “, – rašo ji. “Abi jos mėgsta kas rytą išsirinkti savo drabužius. Aš taip įkvėptas jų stiliaus instinktų. “

Žemiau, 6 mados prakeikimas Khloé išmoko iš mažai Šiaurės ir Penelope.