Taip, jūs galite padaryti: Mesh

Tu Can Do Mesh
Getty Images; Startraksphoto; “TIme Inc” fotostudija (2)

Cindy Weber-Cleary

2014 m. Liepos 21 d., 12:32 val

Tai tikrai gana paprasta pasinaudoti tendencija. Tiesiog sekite šį protingą patarimą iš Stiliuje Mados direktorius Cindy Weber Cleary.

Jei, kai išgirsite žodį “tinklelis”, jūs galvojate apie siaubingą singletą ir šortai, esančius jūsų sporto krepšelio apačioje, todėl jūs esate malonus siurprizas. Tai, kas prasidėjo kaip garbė bėgikams, plaukikams ir aerobikos instruktoriams, pribloškė prabangos dizainerių akis, kaip Reed Krakoff (aukščiau, kairėje), kurie verčiami internetiniu audiniu į gatvę suplanuotą modernią madą. Ir taip, netgi raudonas kilimas (žr .: Miranda Kerras virš Elizabetho ir Jameso) pastebėjo.

Kodėl aš myliu šį išvaizdą

1. Šiandien mes tikimės, kad mūsų drabužiai ne tik atrodys sensacinga, bet ir bus atlikti ir tinkle. Medžiagos siaurai išdėstytos angos leidžia praeiti pro orą, išlaikant jus vėsiai ir sausai. Kokia paslaptis mūsų vis karštoje ir drėgnoje vasaroje (tai, kad visuotinis atšilimas!).

2. Tai viliojanti netinkama forma. Formos gali būti susijusios su sportinėmis drabužiais, sportinėmis apatinėmis rankovėmis ir tanktopais, tačiau rezultatas yra rafinuotas dėl liukso audinių ir porų bei subtilaus odos išvaizdos.

Kaip ištraukti

1. Kai dėvėti su plokščiais sandalais, paprastas marškinėlių suknelė su tinkleliu yra puikiai tinka kepsninei ar kieme, ar vaiduokliams. Bet tai tampa kokteilio drabužiais, kai kartu su aštriu aukštu kulniuku. Tinkleliai su atviromis pirštinėmis, kaip Steve Madden pora (aukščiau, galima už 70 USD; stevemadden.com) yra seksualūs ir netikėti plaukiojančių kelnių akcentai arba paprastas sijonas ir marškinėliai.

2. Kartais austi medžiagos poveikis tiesiog prideda tekstūros susidomėjimą jūsų aprangą. Išbandykite akių krepšį kartu su šilko marškinėliais ir džinsais.

3. Būtinai laikykite savo kūną sutrumpintą. Tai nėra laikas šlapių spynų, atrodo, kaip jūs ką tik baigėte nugaros klasės.

Integruokite tinklelį į savo drabužių spintą, naudodamiesi mūsų 10 pasirinkimų.

Norėdami gauti daugiau funkcijų, pvz., Taip, pasiimkite rugsėjo mėnesio leidimą Stiliuje, prieinama kioskuose ir skaitmeniniam atsisiuntimui dabar.