Sophie Turner “Sergimųjų žaidime”, Joe Jonas, ir jos reali plaukų spalva

Savo vaidmenyje kaip tragiškoji herojė Sansa Starkas Sesijų žaidimas, Sophie Turner puikiai kentėjo savo kelią per sutvarkytas santuokas, kruvinas žmogžudystes, ir dvejopo susidūrimo galia vaidina per šou šešerių metų paleisti.

Bet paprašykite jai patarimų GoTSeptintasis sezonas, kuris prasideda liepos 16 d., O 21 metų Britas išleidžia Sansos karališkąjį guolį. “Turiu būti atsargiems, nes aš esu toks blabbermutas”, – sako ji, susukta ant sofos Holivudo fotografijos studijoje. “Aš taip aistringai kalba apie šou, ir tai buvo mano gyvenimas taip ilgai, kad jis man tapo tikras. Taigi, kai žmonės man apie tai klausia, aš noriu jiems pasakyti viską! “

Stiliuje June 2017: Sophie Turner
Aleksandro McQueeno žakardo medvilnės poplino suknelė, odinis korsetinis diržas ir pirolio auskarai su pritvirtintomis rankogalėmis. Fotografavo David Schulze.

Turneris turi mažai bendro su savo ekrano “alter ego”. Skirtingai nei Sansa, kuris klajojo Westerosas siuvinėtomis šilko chalatais ir pakankamai aukso brokatu, kad padarytų Bizantijos imperatoriaus kirpimą, aktorė priima visiškai modernų požiūrį į madą.

VIDEO: “Winter Is” Ne Sansa Stark vasaros kosmetikos patarimai

“Mano mėgstamiausias dizaineris yra Nicolas Ghesquière. Jo estetika ir jo formos yra tokios nuostabios, ir jis apima tiek daug skirtingų erų į savo drabužius “, – sako ji apie Louis Vuitton kūrybinį direktorių. “Tačiau mano normaliu gyvenimu man patinka dėvėti daugiau minkštų dalykų. Man patinka atidarymo ceremonija ir daug vyriškų marškinių ir drabužių. Manau, kad tai kur kas lengvesnė. “

Panašiai, kai kalbama apie klaidinančią padėtį, Turneris palieka sunkų kelią savo profesionalių komandų komandai, išlaikydamas mažai svarbų požiūrį, kai ji toli nuo GoTGamybos būstinė Belfaste, Šiaurės Airijoje. “Aš nesu talentingas mano veidas. Aš negaliu tai suprasti “, – pripažįsta ji. “Aš įdėsiu šiek tiek tušo ir paslėpsiu savo dėmeles. Darbe, kuriame jūs nuolat valote makiažą ir plaukai padaryti, malonu būti paprastas ir laisvas. “

Išaugęs priešais HBO kameras, Turnero balsai abejoja, kad ji būtų galėjusi tvirtai laikytis veiksmų, nes tai buvo netikėjusi jos bendroji žvaigždė ir draugė Maisie Williams, kuri vaidina “Sansa” jaunesnę seserį, Arya Stark , ir pasirodo “Bae” visoje Turnerio “Instagram”, kuri turi 4,7 mln. pasekėjų.

Stiliuje June 2017: Sophie Turner
Stella McCartney dirbtinė odinė suknelė. Adomo Lipės medvilnės virvutė. David Yurman spineliai ir sidabriniai auskarai. Fotografavo David Schulze.

“Tai buvo nuostabi ir sunku, – sako Turner’is iš Northampton’io. “Jei norite, kad kažkas, kas supranta, ką jūs einate, yra tokio paties amžiaus, kuris atėjo iš gana to paties tautos, tai yra taip reta. Ir mes turėjome tokias pačias kovos su kūno įvaizdžiu ir brendimo problemomis ir augant visuomenės akimis. Bet aš radau joje jėgą ir manau, kad ji surado jame jėgų “.

SUSIJĘS: Joe Jonas ir Sophie Turner “Cutest” poros akimirkos

Išleidusi dramatiškus pasirodymus poroje mažai matomų indie filmų ir britų pop-roko grupės “Bastille” muzikos vaizdo įrašų, Turner paėmė didžiausią žingsnį už jos ribų GoT praėjusią vasarą, pasirodžiusi visų žvaigždžių ansamblio, išleisto “Hit Superhero” akceleracijos metu, dalis X-Men: Apokalipsė; ji groja kubeliai plaukiančia telekinetika mutantu Jean Grey. Tačiau nuo lapkričio lapkritį aktorės asmeninis gyvenimas, atrodo, užgožia savo profesionalius pasiekimus – vienas iš 27-ių pažinčių Joe Jono, buvusio “Jo-Bro” turnyro “DNCE” šokio-roko kvarteto.

Nors Turneris nori “išlaikyti dalykus gana privačiai” apie jų santykius, ji leidžia, kad yra konkrečių pranašumų išeiti su kitu žinomu asmeniu. Ne mažiau svarbu: nepasakyta pažintis apie gyvenimo iššūkius dėmesio centre. “Man atrodė lengviau įvardinti tą, kuris supranta pramonę ar yra toje pasaulio vietoje”, – sako ji. “Jūs suprantate, kad visada nenorėsite matyti vieni kitų. Ir tu js nejaučiate, kai tu esi, “mano publicistas sako, kad negaliu to padaryti …”

Stiliuje June 2017: Sophie Turner
“Dior” vilnos suknelė ir sidabru pagaminti auskarai su aiškiais kristalais. “Beauty Beat”: “Laura Mercier Crème” lygaus lako spalvos kremu perbraukite Crème Coral, paskui plaukite audiniu, kad dangteliu apdaila. Fotografavo David Schulze.

Kaip tarsi išsipildžiusi santykiai nebuvo pakankamai un-Sansa, Turneris nuo jos charakterio skiriasi dar labiau akivaizdžiu būdu: jos natūralios plaukų spalva nėra rudi.

SUSIJĘS: 5 dalykai, apie kuriuos nežinote Sesijų žaidimas Žvaigždė Sophie Turner

Natūrali blondė, kuri visus metus praleidžia raudonukę kaip fantazijos romanistas George’o R. Martino originalus savo charakterio apibūdinimas, ji balina savo beveik liemens ilgio kirstukus, kad pristatytų neramus paauglius artėjančioje nepriklausomoje dramoje Hantsvilis. “Turiu padengti save tatuiruotėmis, ir aš turėjau Alabamos akcentą – tai buvo toks pakeitimas”, – sako Turneris. “Jis nužudė mano plaukus. Aš niekada paprastai to nedaryčiau. Man patiko turėti raudonus plaukus ir jaustis kaip dalis man dabar “.

Žinoma, kyla klausimas: kokia spalva yra daugiau linksma? “Maniau galvoti apie blondines”, – sako ji, pakreipdama galvą atgal su žinomais šnipais, kuriuos Sansa norėtų džiaugtis. “Bet dabar aš manau, kad raudonos yra smagiau.”

Fotografavo David Schulze. Mada redaktorius: Ali Pew. Plaukai: Ramsell Martinez for Streeters. Makiažas: Pati Dubroff forward artists. Manikiūras: Marisa Carmicael for Streeters.

Norėdami gauti daugiau tokių istorijų, paimkite Stiliujegegužės mėn. gali išleisti kiosko stendai ir prieinama skaitmeninis parsisiuntimas Gegužės 12 d.

Stiliuje June 2017: Sophie Turner
Céline silk satin dress. Ellery auksiniai auskarai. Fotografavo David Schulze.

Stiliuje June 2017: Sophie Turner
“Proenza Schouler” odos viršutinė dalis. Arčiau sterlingų sidabro auskarai. Grožio ritmas: “Glossier Haloscope” kvarco dubens dangtelis suteikia sveikam švyturiui dangčius ir skruostus. Fotografavo David Schulze.

Stiliuje June 2017: Sophie Turner
Brock Collection suknelė. Buccellati auskarai. Fotografavo David Schulze.