“Sofia Vergara” ir “Joe Manganiello” saldus 1-asis santuokos metai nuotraukose

Sofija and Joe Anniversary - LEAD
Kevinas Mazuras / Getty

Jane Asher

22 d., 2016 m. @ 5:30 val

Sofia Vergara ir Joe Manganiello, kitaip žinomos kaip gražiausios poros gyvos, šiandien švenčia savo pirmąsias vestuvių sukaktis, o progos dėka, praėjusiais metais mes suapvalinome keletą gražiausių pora minučių ir pasitiki mumis. ten buvo daug pasirinkti iš.

Iš savo žavinga raudonos kiliminės dienos naktimis prie atogrąžų ir, be abejonės, romantiškų, getaways, šis santykis tikrai jaučia meilę per pastaruosius metus. 

Duo pirmą kartą susibūrė 2014 m. Ir buvo pora prieš 11 mėnesių, kol Manganiello nusileido viename kelio pusei atostogų Meksikoje ir pasiūlė savo nuostabią merginą. Vestuvės vyko garsioje “Breakers Hotel” Palm Byče, Floridoje, ir įtraukė daugybę savo žymių draugų, įskaitant kai kuriuos Vergaros Moderni šeima mesti nariai. 

VIDEO: Kaip gauti kūną kaip Sofija Vergara

 

44 metų aktorė niekada nerimauja dėl savo meilės savo vyrui socialinėje žiniasklaidoje, suteikiant mums daugybę galimybių pažvelgti į romantiškus santykius, be to, nemanau, kad šis pasaulis atrodė ne iš šio pasaulio. Slinkite žemyn apačioje, kad pamatytumėte jų mažiausias poros akimirkas kartu su pirmuoju jų santuokos metais. Sveikinu Vergarą ir Manganielą, o štai daugelį metų vedybų palaima.