Shoppable įrodymas, kad sniego balta yra Lauren Conrad mėgstamiausia Disney Princess

Lauren Conrad Disney Collection LEAD
mandagumas Kohlio

Jonathan Borge

Lapkritis 01, 2016 m. @ 14:45

Ar galite nuoširdžiai kaltinti “Snow White” už tai, kad išgėrėte šį viliojantį raudoną obuolį? Ne, nes mes netyčia panašiomis sąlygomis nukentėję nuo Kohlio naujo atostogų.

Mažmenininkas dar kartą susivienijo su “realybės” televizoriaus žvaigždė-išversto dizainerio Lauren Conrad’u, sukūręs LC Lauren Conrad kolekciją, pagrįstą Snieguolė ir septyni nykštukai. Nors jūs galite numatyti princesę žavinga, linksma ir net bjaurus draugais, nėra nieko panašaus į diapazoną.

mandagumo “Kohl”

Įperkamas pasirinkimas, kuris prasideda nuo 14 iki 70 JAV dolerių, pasižymi iš filmo įkvėptu gatavų daiktų ir aksesuarų deriniu. “Conrad’s” asortimentas atspindi jos dulkes, Pietų Kalifornijos stilių su gausiais auksiniais ir sidabro brangakmeniais (juose yra įmestas owl-pakabukas karoliai) kartu su mėlynomis kulnais, kulkšnies juostos buteliukais ir žiedu, sukurtu atrodyti kaip šakelė.

Be to, yra įvairių animacinių filmų įkvėptų daiktų, pavyzdžiui, baltos spalvos tunikos su spalvingu “Sniego balto” vaizdu, kartu su daugiau minimalistinių daiktų, kurie yra tamsiomis spalvomis.

SUSIJĘ VIDEO: 10 Lauren Conrado stebuklingiausių instagramų

Slinkite žemyn, kad pamatytumėte daugiau standout gabalėlių– ir apsilankykite kohls.com, kad dabar įsigytumėte kolekciją.