Selena Gomez eina gana rožine spalvotai savo ketvirtajai dienos išvaizdai

Selena Gomez neatvyko į Niujorką žaisti. “Bad Liar” dainininkės “Big Apple” stiliaus juosta nepastebėjo lėtėjimo požymių, nes ji toliau sustojo aplink miestą pirmadienį, paslydusi dviem papildomiems pakeitimams po to, kai buvo nužudyta dviem elegantiškomis suknelėmis anksčiau dieną.

Kitas jo išvaizda, Gomez viską laikė atsitiktinai, pradėdamas gatvę karštoje rožinėje paukščių spausdinimo vietoje, suporuotoje su metaliniais drabužiais. Ji ištraukė plaukus atgal į uodeginį liemenėlę ir užmerkė dūminę akių makiažą.

tk
Backgrid

SUSIJĘS: Selena Gomez dar kartą streikuoja su dviem apsidengiančiomis suknelėmis N.Y.C. Šiandien

Žiūrėkite: “Selena Gomez” 3 mln. Dolerių “Texas” namuose

 

Tada ji vėl ją pakeitė, išplaukusi vairuotojo automobilį į karinį jūrų laivyną ir baltą suknelę su šoniniais plyšiais, suporuota su juodais padaistais sandalais. Fashionista ekranėliu akis keletą kačių akių rimmed atspalvių ir leisti jai ilgą spynos srautas užbaigti išvaizdą.

tk
Robert Kamau / GC Images

Gomezo pastarosios gatvės stiliaus pastangos atsiranda praėjus vos kelioms valandoms po to, kai ji parodė savo figūrą kūną apjuosiančią, ugningą oranžinę suknelę su aukšta šlaunikaulio plyšiu, o po to vėl pasuko į miestą su kobalto mėlynomis suknelėmis su plačiomis rankovėmis.

Tai, kaip jūs smūgiuojote savaitę nuo teisingo.