Sasha Obama paverčia 16 Šiandien, ir jos stiliaus evoliucija yra absoliučiai apsvaiginimo

tk
Karwai Tang / WireImage

Grace Gavilanes

Birželio 10 d., 2017 m. @ 8:15
Kiekvienas mūsų sukurtas produktas buvo nepriklausomai parinktas ir peržiūrėtas mūsų redakcijos komanda. Jei atliksite pirkimą naudodamiesi nurodytomis nuorodomis, galime uždirbti komisinius.

Buvusi Pirmoji šeima tikrai švenčia šį savaitgalį, nes šiandien Saša Obamai sukanka 16 metų! Jauniausia Obama pasikeitė mūsų akimis, kai atvyko į Baltąjį namą kaip energingas 7-erių metų vyras, ir šiandien ji yra “bonafide” stiliaus kūrimo priemonė, kaip ir jos mama.

Nuo “Urban Outfitters” iki amerikietiškų drabužių “Sasha” pagamino vienetinius drabužius. Atvejis: “Asos vienaragio džemperis”, kurį ji dėvėjo 2013 m., Buvo iš inventoriaus praėjus kelioms valandoms po to, kai Sasha sukrėtė jį koledžo krepšinio žaidime.

Žiūrėti: Sasha Obamos stiliaus transformacija

Ši stilinga buvusi pirmoji duktė iš grafikos megztinių, spausdintų pėdkelnių, maišytų piešinių ir netgi Dok Martenso įrodė, kad ji nebijo rizikuoti mados. Nuo jos 2009 m. Inauguracijos suknelės iki jos tendencijos džinsinio sijono 2015 m. Turkijoje nusipriejus, mes atkreipiame dėmesį į jos išskirtines mados akimirkas nuo to laiko, kai Baltajame namuose.

Su gimtadieniu, Sasha!