Rafaelis Nadalas galiausiai paaiškina, kodėl jo teniso šortai mažėja

Kadangi daugiausia interviu yra Rafaelas Nadalas, kaip pasaulio teniso žaidėjas pasaulyje Nr. 1, tačiau aš turėjau jo paklausti, kai ketiname susitikti Lotto Niujorko rūmuose: kas atsitiko į tuos labai ilgus šortai?

Kai Nadalas įžengė į sceną kaip pasibaisėjęs paauglių molio teismo specialistas, jo vardas buvo praktiškai visur įsibėgėjęs su žudikliu kairiuoju priekiu ir praeinančiais kelio šortais. Rimtai, britches buvo taip ilgai, kad jie praktiškai buvo kvalifikuojami kaip Capris.

Rafaelis Nadal Shorts - 2
Clive Brunskill / Getty

Tačiau 2009 m. Kažkas pasikeitė. “Rafa” prekiauja savo ilgais rankogalais už porą tipiškų sportinių šortų, kurie kiekvienais metais pasirodo trumpesni. Praktikuojant 2017 m. JAV atidarymui, Nadalas galiausiai turėjo dar mažesnes poras su inseam, kuris negalėjo būti ilgesnis nei šeši coliai.

Rafaelis Nadal Shorts - 4
Trotman / Getty

Taigi kodėl iš viso 360? Pasirodo, kad 31-erių metų vyras gerai žino, kad dėvi amžių tinkamus drabužius. “Jie buvo labai patogūs, bet ne mano amžiuje. Kai man buvo 18, 19, 20, jie buvo gerai “, – sakė jis Stiliuje 2017 m. “Palace Invitational”, kur “World No 1” žaidimą “Badmintonas” ims “Venus Williams”. “Aš nusprendžiau pakeisti stilių 2009-aisiais. Jūs niekada nežinote, kas gali atsitikti ateityje, bet vėl žaisti su šiais ilgais kelnais nebus. Aš už tai seniai. “

VIDEO: 17 įžymybių, kurie yra teniso ventiliatoriai

Po daugelio kelių traumų ir ilgo laiko, atrodo, kad Nadalas neprieštarauja kalbant apie jo veterano statusą. Tiesą sakant, jis nemanė, kad jis kada nors susigrąžins savo vietą kaip geriausią teniso žaidėją pasaulyje.

“Aš tik bandau padaryti tai žingsnis po žingsnio ir tiesiog dirbti kiekvieną dieną su tinkamu požiūriu ir manau, kad aš galiu dar kartą tobulinti”, – sakė jis. Stiliuje. “Jei neturite motyvacijos ir aistros grįžti, kad galėtumėte konkuruoti aukščiausiu lygmeniu – mano amžiuje būtų sunku kasdien pabusti tinkamu požiūriu eiti į praktiką”.

Rafaelis Nadal Shorts - 3
Jamie McCarthy / Getty

Nors jo šiuolaikinis Roger Federeris taip pat daro antraštes apie savo amžių, Andy Murray kreipėsi į feminizmą, tai yra jo palaikymas. Argi Nadalas laiko save feministiniu? Jis neketina naudoti žodžio, bet sakė Stiliuje, “Aš nematau skirtumo tarp vyrų ir moterų”.

SUSIJĘS: 24 pasaulio karščiausių teniso žaidėjų nuotraukos

Rafaelis Nadal Shorts - 5
Jamie McCarthy / Getty

Rafa parodė įsitikinimą ketvirtadienio naktį, kai jis paėmė Williamsą badmintono žaidime, nustatydamas, kad jis yra didžiulis priešininkas. Po penkių minučių mūšio Nadalas išėjo iš viršaus, tačiau tik keletą nedidelių taškų jis tik sumušė pergalę.

Rafaelis Nadal Shorts - 1
Jamie McCarthy / Getty

Paimkite iš šio žiūrovo: jis tikrai neleido jai išjungti.