Pažvelkime, mylime: žvaigždes geltonose sukneleliuose

042814-geltonos suknelės-594.jpg
Splash News; Rex USA; Courtesy Photo

Alexandra DeRosa

2014 m. Balandžio 30 d., 18:15 val

Nuo buttercup ir papuočių iki garstyčių ir kanarėlių, geltona suknelė-neatsižvelgiant į jo atspalvį-ant raudono kilimo yra laimingas išvaizdą.

Geltona yra žinoma sudėtinga spalva, kurią reikia nutempti, todėl suapvalinome keletą žymių, kurie įvaldę išvaizdą įrodė, kad nėra taisyklių, kurias reikia laikytis, kai dėvi spalvą. Jennifer Lopez’s Philip Armstrong suknelė parodė mums, kad geltona oda gali atrodyti neabejotinai seksuali, raudona galvą Emma Stone’s plakta Atelier Versace suknelė išmokė mums, kad geltona dirba su kiekviena plaukų spalva, ir Kate Middleton ladylike Roksanda Ilincic suknele yra įrodymas, kad geltonas yra pakankamai ryškus ir kad jūs galite išlaikyti savo aksesuarus iki minimumo su subtiliais papuošalais ir neutraliais priedais.

Geltona suknelė ant sidabro ekrano taip pat yra laimingas išvaizda. Reikia įrodymų? Patikrinkite Elizabeth Bankso naująjį filmą Gėdos kelias. Ji dėvi geltoną suknelę. Visas. Viskas Laikas.

Spustelėkite galeriją, kad pamatytumėte žvaigždes, tokias kaip Solange Knowles ir Julianne Moore, apsirengę geltonomis suknelėmis.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 7 = 2