Parduokite “Sheer Kim Kardashian West” mėgstamiausių “Body-Baring Pieces” karalienę

Kim Kardashian Sheer Favorites - LEAD
Xposure / AKM-GSI

Olivia Bahou

19.09.2016 @ 5.00 val
Kiekvienas mūsų sukurtas produktas buvo nepriklausomai parinktas ir peržiūrėtas mūsų redakcijos komanda. Jei atliksite pirkimą naudodamiesi nurodytomis nuorodomis, galime uždirbti komisinius.

Kim Kardashian West yra karalienė Sheer. Nuo matymo iki viršūnių iki bjaurių viengubų sijonų (aukščiau) ir net visiškai apatinis trikotažas, atrodo, kad atrodo, kad per daug drąsios šios gatvės stiliaus žvaigždės.

“Jei jūs jį gavai, pasigyrėte”, tai tikrai žvaigždė “M.O.” kalbant apie tavo bodo apsirengimą ir su savo kūdikio fitnesu žudant žaidimą, mes matėme daugiau Kardašiano vakarų kūno nei bet kada. The Laikykis su Kardashians Šią savaitę žvaigždė paėmė į savo programą ir svetainę, kad išsamiai apibūdintų vieną iš savo išvaizda: “Sheer Vibes”.

“Aš visada myliu vien tai, kad tiesiog nesu GAF, LOL”, – rašo ji, prisijungdama prie tokių įžymybių, kaip Rihanna ir jos sesuo Kendall Jenner, kurių dažnai tiesiog negalima nerimauti ant liemenėlių.

Praneðime apie Kardashian West išsamiai apibūdina kai kuriuos jos mėgstamus nebrangius daiktus, taip pat vieną aukščiausios klasės “La Perla”. Laikykitės slinkties, kad apsipirktumėte vieninteliu gabalėliais, kurių tik du mama negali gauti.

SUSIJĘS: Kim Kardašianas Vakaras parodo savo turtą visiškai apsiaustu kostiumu

Laikykis tau, Kim.