Net Rihanna “Pool Float” turi stilius … Žiūrėk savo madingą žaislą

Kada jūs galite pasukti šaligatvį į savo kilimo ir tūpimo taką kartu su madingais ateities ansambliais, negalėsite turėti bet kokio baseino žaislo. Taigi, kai Rihanna šokinėjo į baseiną per savo atostogas, “Needed Me” crooner įsitikino, kad atsipalaiduoti aplink vasarą spausdintą plaukiojantis plaukikas, kuris padarė pareiškimą.

Rihanna Floatie Embed 2
Rihanna / Snapchat

Savo “Snapchat” trečiadienį Bajano grožį galima pamatyti mėgaujantis vaizdingos scenos su draugais ir atsipalaiduoti “Grey Malin x Funboy” gulbės plyteles. Pjovimo žaisliuose yra garsus fotografas Malino Bondi paplūdimio spausdinimas, kuris buvo šilkografuotas rankomis ant aukščiausios kokybės vinilo. “Plug” už 128 dolerius galima iš anksto užsisakyti “Malin” svetainėje, o iki birželio 7 d.

Rihanna Floatie Embed 1
Mandagumas

SUSIJĘS: 12 madingų baseinų žaislų, kad švą vasarą švytėtų

Nors Rihanna kol kas neatsiuntė savo “Instagram” puslapio nuotraukos, jos bestie Melissa Forde pasidalino keliais spragomis iš jų pabėgimo trečiadienio, įskaitant baisų bajanų grožio šaudymą, kuriame buvo stiklinis baltojo vyno ir gilus kamerai. juodas nėriniai, vientisas maudymosi kostiumas.

Nuotrauka paskelbta @ mdollas11

Tekstuotas bepagalvis kostiumas su įžūliomis dugnomis taip pat buvo nieko bendro su bendriniu, natchu. Ką dar galėtum dėvėti išplėsto amped-up baseino.