Ne gėlių karūnos akyse: geriausias sąrašas iš Glastonbury 2017

dalyvauja day one of Glastonbury on June 23, 2017 in Glastonbury, England.
David M Benett

Josh Newis-Smith

Birželis 24, 2017 @ 14:45

Galų gale čia, Glastonbury 2017: hedonistinis 5 dienų vakarėlis, kurio kiekviename žingsnyje įsteigta “Worthy Farm” su festivalio mados #inspo. Iki šiol oras mūsų gerai traktuoja ir festivalio mados jau išeina!

Linkiu, aš žinojau, kaip palikti tave, Glastonbury. Niekas vienas @hunterboots

Alexa (@alexachung) paskelbta įrašyta

Žinoma, Alexa Chung jau yra už festivalio blokų, paimdama į kovbino skrybėlę ir prabangią “Hunter Original” gumuotą mini kuprą. Prabangus ir praktiškas. Laimėk / laimėk. Be to, Hunter’o medžioklėje, momento modelis, Adwoa Aboah davė Hunter Original’į tobuliausią visų laikų “pac-a-mac”, komplimentavęs rausvą kuprinę ir baigė savo festivalio išvaizdą su dirbtiniu kailiu kailio skrybėlę, dar kartą praktiška … galbūt?!?

Didelė “@ hunterboots” skirta didžiulių “Glastonbury” prijungimo ir sergančių siūlų.

Pranešimas, kurį dalijasi Adwoa Aboah (@ adwoaaboah)

Mūsų Joshingtono auklėtiniai AKA Josh Newis-Smith taip pat įsitraukia į veiksmą ir festivalio fash off su nieko, išskyrus Margot Robbie, nes poros abu buvo dėvėti Hunter Originals geltoną lietingą sluoksnį. Žvejų šventė daug?

✌�� Gyventi savo geriausiu gyvenimu Zebra, dėviu Dviviečio rožinio leopardo spaudą Glastonburyje ✌�� Kačiukai ir skaidres @hunterboots Dvi dalys @asos_man x @mtv #mtv #asos #hunter #ootd #ootdmen #festivalfashion #glastonbury #glastonburyfestival

Joshas Newis-Smithas (@joshnewissmith) paskelbtas įrašas apie

Nors išvaizda pradeda rinktis, kodėl gi neatsižvelgiama į kai kuriuos Glasto atmainos? Žinoma, manau, kad festivalio mados ir dviejų pavadinimų populiarumas į jūsų galvą bus greitesnis, nei galite pasakyti “Hunter wellies”: Kate Moss ir Alexa Chung. Abi žvaigždės nuosekliai sukuria stilingus komplektus, kurie yra simboliški ir praktiški. Feat taip atrodo ne taip lengva.

“Alexa” – galbūt labiausiai elegantiškas festivalis-žiūrovas pasaulyje? – anksčiau kalbėjo apie savo nepasitikėjimą “festivalio mados” per se, sakydamas, kad: “Tai šiek tiek nemalonu … nes pirmiausia turite būti patogus ir tinkamas aplinkai.

“Taigi aš manau, kad tai šiek tiek nafas, kai kurie iteracijų tema ir kaip jis tapo savo stiliumi”, – ji pasakė “Fashionista”.

#preach

“Glastonbury 2016”, kuris buvo šiek tiek paslėptas purvo, tiek daug purvo ir smūgio “Brexit” rezultatas, buvo apie “Daisy Lowe” nerūdijantį maxi suknelę ir baikerių batų kombinaciją, “Poppy Delevingne” odines kelnes ir “Alexa” megztą mini suknelę, kurią ji suvienijo su žudikliu violetiniu medžioklės švarku.

Galite šiek tiek pasukti per mūsų galeriją, kuri prasideda 2003 m., Dėl mados festivalio. Iš vaivorykštės puošmenų ir diskelių fedoras į dungarees ir derliaus 80s sprogdintojų, jums niekada nereikia eiti šalia gėlių karūnos vėl.

 

Contents