Michelle Obama Recruits Zendaya, Missy Elliott, Kelly Clarkson ir daugiau, kad padėtų # 62MillionGirls Sužinokite

Michelle Obama pakelia savo “Let Girls Learn” kampaniją.

Prieš savo SXSW pasakojimą, pirmosios ponios biuras paskelbė dainos “Tai yra mano merginoms” išleidimo Diane Warreno versija, kurioje yra “Zendaya”, “Missy Elliott”, “Kelly Clarkson” ir dar daugiau..

“Diane Warrenas ir šis galingų talentingų menininkų kolektyvas iš tiesų ėmėsi veiksmų” Let Girls Learn “remti”, – sakė B. Obama. “Aš esu malonu, kad sukūrė šį himną 62 mln. Mergaičių visame pasaulyje ne mokykloje “.

SUSIJĘS: Michelle Obama “Merginos visur”: “Aš esu jų, ir jie mane”

Dainą, sukurtą bendradarbiaujant su “AOL Makers” ir prieinama “iTunes”, pirmą kartą “Chloe x Halle” atliks per “Obama’s SXSW” skydelį šiandien 11:30 m. ET ir transliuos tiesiogiai “Makers.com”. Visos pajamos iš “Tai mano mergaičių” pirkimo bus remiamos taikos korpuso. Tegul “Mergaičių mokymosi fondas”, kuris siekia padėti daugiau nei 62 milijonams mergaičių iš viso pasaulio, kurie nėra mokykloje, eiti į mokyklą ir likti mokykloje.

Vis dėlto, išleistoje Lena Dunhamo lenkų informaciniame biuletenyje, Obama aiškina, kaip organizacinė misija pranoksta toli. “Tai taip pat labai svarbu požiūriams ir įsitikinimams”, – rašo ji, nurodydama, kaip merginos vertinamos už savo kūnus, o ne jų protus; nėra laikomi verti mokymo; ir kaip jų geriausia gyvenimo galimybė yra susituokti jaunesniame amžiuje. “Vienu metu įsivaizduokite, ko tai panašu į jų batus”, – sako ji. “… Pagalvokite apie tai, kas ir kas bus šiandien, jei jūsų formalus išsilavinimas baigėsi po vidurinės mokyklos, ir jūs žinojo tik tai, ką išmokote per aštuntą klasę. Tai neįsivaizduojama, ar ne?” 

SUSIJĘS: Lena Dunham ir Lenny Cofounder siūlo gerą patarimą moterims visur

Tačiau milijonai merginų – 62 milijonai – tikslūs – tokios neįsivaizduojamos sąvokos yra tikrovė. Prisijunkite prie kovos dabar “62MillionGirls.com” ir įsipareigokite imtis veiksmų, kad padėtumėte merginoms visame pasaulyje eiti į mokyklą, taip pat rasti išteklių, skirtų sau ir kitiems mokyti, taip pat idėjų apie tai, kaip galite padaryti kuo didesnę įtaką. “Prieš labiausiai siaubingus šansus, šios merginos niekada nepraranda apeigos”, – rašo Obama. “Mažiausias galime padaryti, kad jiems būtų suteikta galimybė eiti į mokyklą, įgyvendinti šią viltį ir tapti kuo ir ką jie turėtų būti”.