Meg Ryan rašo esė apie vieną iš jos geriausių turtų: “Tai juokingas, turintis žinomų plaukų”

Juokingi, turintys garsius plaukus. Tai juokinga, kad viską žinotumėte šiuo klausimu. Šlovės pusėjimo trukmė. Tai tokia pati kaip radioaktyvumas – ilgai po pradinio nusikaltimo, jūs vis dar jaučiatės. Internetas apsunkino padėtį, bet aš sužinojau, kad galiu vengti naujienų apie save, įdarbindamas beveik tą patį įgūdžių rinkinį, kurį naudoju nežiūrint į veidrodžius.

Tai tipiškas, tiksliai kontroliuojamas priešiškumas, kurį verta įsisavinti, net jei bloga plaukų diena praeina, tai turi įvykti. Bet kas taip? Tai malonu, nepastebėdami, kad bendrau iš jūsų. Kodėl tai nerimauti? Bendras liesas turi savo gyvenimą, kuris vis tiek yra beveik neprieinamas.

Tačiau aš nesu ekspertas, norėdamas nepaisyti savęs, nes kartais pasakoja apie mane. Pavyzdžiui, žinau, kad kažkada turėjau garsų kirpimą. Aš tai daugiausia žinau, nes vis tiek žiūri į žmones Niujorke. Kartais tai tinka sportuotam asmeniui, bet dažniausiai ne, nes tai buvo “90-tieji metai” ir laikas pasibaigė.

Aš taip pat tai žinau, nes Sallyas Hershbergeris, stilistas, kuris jį pradėjo man į galvą, man taip pasakė. Akivaizdu, kad buvo metų ir metų, kai žmonės atėjo pas ją su sutrauktais žurnalų puslapiais ir tikisi palikti savo saloną taip pat, kaip ir mano. Ji įpareigojo tiek, kiek galėjo, bet kai kuriais neįmanoma atvejais – būtent dėl ​​super-tiesių ar labai garbanotų plaukų – ji turėtų paneigti prašymą. Jūs negalite patenkinti visiems.

SUSIJĘS: “Meg Ryan” keičiasi atrodo

Meg Ryan
“Meg Ryan” “Max Mara” apatinis trikotažas ir kelnės bei “De Beers” žiedai. Fotografavo “Easton & Roso”.

Kai galvoju apie mano plaukus, aš galvoju apie Sally, nes iki šiol ji yra atsakinga už tai. Ji nupjauta, apdailinta, razūruojama, supjaustyta ir supjaustyta jau milijoną metų. Laikui bėgant, mano plaukuose buvo tiek daug gaminių, kad jei nustatysite mikrobangų krosnelę aukštyn ir 30 sekundžių įstrigo mano galvą, aš išleisiu kefyna. Laimei, man tikrai nėra daug skundų dėl mano plaukų. Tai puikiai tinka krypčiai, tai reiškia, kad daugiausia tai daro. Man patinka tai, kad tai nėra siaubingai priklausoma nuo oro, ir geroje dienoje ji linkusi padėti mano veidui.

Tačiau mano vaikai turi skundų. Kai mano sūnui buvo maždaug 6 metai, aš atėjau namo iš fotografavimo, dėl kurio Sally man davė smūgį. Jis pergyveno gripą. Aš pažiūrėjau į jį miegančius ir palietęs jo išplautą mažą veidą rankomis. Jis atidarė akis, pažvelgė į mane ir sudrebino ašaras. Aš galvoju, kad jis ištiesė plaukus ir jautėsi geriau, nes jis grįžo tiesiai į miegą. Mano dukra taip pat mano, kad man niekuo nereikia orientuotis į organizuotus plaukus. Ji jau 12 metų, bet kai ji buvo maždaug 6 metų, aš kažkodėl galėjau išlyginti savo plaukus, ir buvau bučiavosi jos naktį.

“Aš tave myliu”, – pasakiau aš.

“Sakyk tai, kad aš su purviniais plaukais,” – šnibždėjo ji.

Bet kokiu atveju. Aš garsiu kirpiu dažniausiai atsitiktinai prancūziškas bučinys Aš žaidžiau Paryžiuje įsimylintą personažą be bagažo, pinigų ar vietos, kur gyventi, taigi tai buvo ruožas galvoti, kad ji turėjo daug galimybių šampūnui. Sally turėjo išsiaiškinti plaukus, kurie atrodė blogai, bet iš karto viskas gerai. Nors dirbome fotoaparato testavimo metu, ji pabrėžė kai kurias pastabas, kurias ji padarė, traukdami garbanojo geležies kelią per galą. Didelė dalis mano plaukų buvo išsibarstę ir vis dar buvo suvyniota į geležį. Pirmiausia pastebėjau liepsną. Antrą kartą Sally atrodė kaip Laisvės statula: užšalęs, žibintas aukštyn ir šiek tiek žalias. Jūs negalite iš tikrųjų kaltinti jos dėl geležies perkaitimo dėl skirtingų įtampų Europoje. Ji buvo palikta žirklės, kol mes turime tai, ką turime.

VIDEO: “Meg Ryan” įrodė, kad CFDA raudonojo kilimo metu ji nesunaikinama

Kaip jau sakiau, man buvo labai gerai ignoruoti mano viešąjį aš, bet ne puikus. Internetas tampa sunku. Jūs galite laikyti savo verslą metų ir metų, kaip aš turiu, ir staiga susiduria su šlykščiu vaizdu apie save valgydami sumuštinį, kurį kitu atveju niekada nebūtų prisimenę. Arba jūs pastebėsite, kad bet kokių blogų plaukų dienų skaičius yra įmestas, tarsi jie būtų įdomūs. Laimei, kad įžymybėms, internetas demokratizavo pažeminimą – dabar visiems yra privatumo pabaiga, todėl!!

Tie iš mūsų, kurie garsėję 90-tieji metai, turėjo laiko pakilti ir priprasti prie viešo žeminimo. Kai laidų tarnyba ką nors pakėlė, tai buvo ankstyva virusinės versijos versija. Prisimenu pokalbį kameroje su žurnalistu, kuris norėjo kalbėti apie mano plaukus, nes jis sakė, kad manė, kad tai atrodė nuostabiai. Puikus stebuklas, bet sunku paversti tikru pokalbiu, nesvarbu, koks geras jūsų humoro jausmas, ypač jei esate pavargęs. Bet kokiu atveju manau, kad aš atsikratėme ir nesijaudindavau, o mano suvoktą šnipiškumą pasiėmė visi laidų tarnybos. Tai mažiausiai iš tikrųjų, bet jūs žinote, ką aš turiu galvoje. Internetas yra būdas išsisukti nuo konteksto, iš dalies dėl to jis taip gerai sekasi, kad gėdos mašina.

Meg Ryan
Ryan Prada striuke ir marškinėliai. Žiedai yra Catbird (pinkie), Elsa Peretti už Tiffany & Co (žiedinis pirštas) ir Delfina Delettrez (vidutinis pirštas). Fotografavo “Easton & Roso”.

Buvau tik juokaujantis, kad džiaugiuosi, kad socialinė žiniasklaida dabar yra vienodos galimybės. Labai liūdna, ypač vaikams. Kartais aš leidau, kad nekenčiantys mano galva žemyn ir mano bloga plaukų diena skraiste. Tikiuosi, kad mano vaikai nepraleidžia laiko jaustis tokia. Kaip jau minėjau, mano dukra yra 12 metų, tiesiai į tuos, kurie gali būti raudonai padauginti paaugliams. Mano maža mergaitė, kurios plaukai, mano nuomone, nėra pasibaisėti, gali atrodyti, kad kai kurie iš jų yra priespaudai. Aš tiesiog negaliu to išlikti. Aš nerimauju, kad tai tik pablogės atsižvelgiant į baisų pavyzdį, kurį mūsų prezidentas šiuo metu nustato vaikams “Twitter”.

Jis įžeidžia mano širdį. Tai tikrai yra. Galų gale aš jaučiuosi drauge su juo, nes abu žinome, kaip jaučiasi garsūs plaukai. Bet kadangi jis neatrodo tolimai suinteresuotas jį sustabdyti, aš ketinu ranką savo dukterį su kažkuo, ką mano mergina sužinojo iš savo mamos, kai ji buvo 12 metų. Ji teigė, kad žmogus turėtų manyti, kad pusė žmonių, su kuriais ji susitinka, laimėjo ” T, kaip ji, dėl tikslių priežasčių, kita pusė bus, ir ji taip pat gali sustoti mėginti visiems patinka, nes, atsižvelgiant į tai, tai matematiškai neveikia.

Tai puikus patarimas ir verta dalintis su visais – ne tik su vaikais. Matyt, Sally žinojo, kad ji atgal per dienas, kai ji nustatė mano plaukus ugnimi. Jūs negalite patenkinti visiems. Ir dėl įrašų manau, kad tai puikus, kad tai patvirtina matematika. Čia yra kažkas pasakyti apie nepaisymą nekenčiantiems asmenims, net jei jų ignoravimas neleidžia jiems išeiti. Tikriausiai neįmanoma ignoruoti prezidento, bet aš pabandysiu. Aš galėčiau taikyti tokią priešiškumo techniką, apie kurią anksčiau kalbėjau savo “Twitter” paskyroje, tačiau tai nėra kvailystė, todėl viskas vis tiek gali būti.

SUSIJĘS: Spalio viršelio žvaigždė Julianne Moore suteikia mums charakterio pamoką: “Blogiausia, ką tu gali padaryti, kad kažkas jų nemato”

Tuo tarpu pamiršau pabrėžti kažką svarbaus, kažkas, turintis garsius plaukus 90-tieji metai, išmokys visus. Aš kalbu tik su asmens, kuris iki 20 metų vis dar gali matyti savo nuošliaužą nepažįstamai asmeniškai, tai yra nė vienas, tačiau gyvenimas yra malonus, kai jus mažiau domina tai, ką kiti žmonės galvoja apie jus. Tai yra privatumo pabaiga visiems, o laikas yra kupinas, bet aš esu dėkingas už tai, kad sužinojote apie tai. Tai šokoladas ant visko herbino pagalvės.

Meg Ryan yra aktorė, prodiuseris ir režisierius.

Norėdami gauti daugiau tokių istorijų, paimkite spalio mėnesio leidimą Stiliuje, “Amazon” kioskų laikraščiuose ir skaitmeninei atsisiuntimui rugsėjo 15 d.

Mada redaktorius: Kristine Souza. Plaukai: Matthew Monzon “Tomlinson Management Group”. Makiažas: Christopher Ardoff meno skyriui. Manikiūras: “Yuko Wada” “Atelier Management”. Nustatyti dizainą: Danielle Selig.