Lisa Loeb paroda “Buvimas” maitinimu su vaikų darželiais, kalba apie naują albumą tik suaugusiesiems

Kiekvienam, kuris 90-ųjų pradžioje atėjo nuo amžiaus, Lisa Loeb “Stay” – himnas “Gen X” klasikinei rom-com Realybė kanda startuojanti Winona Ryder ir Ethan Hawke, buvo dainos, kurią kartojote. Tačiau šiomis dienomis, tiems, mylorn, rūkyti grandinėje 20-ųjų metų pradžioje, kurie sėdėtų aptarti “ironiškų” apibrėžimą, dažniau kartojasi kažkas panašaus į “Ity Bitsy Spider” arba “Peršokti į My Lou”. Laimei, Loebo melodinis balsas vis dar yra tas, kuris atsibodo iš automobilio radijo. 

Su Vaikų aukų paradas!, Jos trečiasis vaikų albumas, dabar prieinamas “Amazon Music” ($ 13; amazon.com), 47 metų motina iš dviejų, sukūrė albumą, kuriame tėvai bus malonūs tiek pat, kiek ir savo vaikams. Naudojant nuimamas melodijas ir griežtai laikantis tradicinių žodžių, melodijos tikrai užtikrina, kad netgi labiausiai miego neturintys tėvų smegenys. Tiesą sakant, ši tradicija suprato, kad kai kurie vaikų darželiai buvo palikti pjovimo kambario grindyse. “Aš paprašiau savo vaikų (3 ir 6 metų amžiaus), jei turėtume daryti” tris akląsias peles “, nes mano mažasis berniukas myli” tris akląsias pelas “, o mano dukra, kuriam beveik šeši sakė:” Um, mama, ši daina a mažai smurtinio “, – sako Loebas Stiliuje. “Taigi ten buvo šiek tiek kovos čia ir ten apie dainų pasirinkimą”. 

FOTOS: Žr. “Winona Ryder” stiliaus evoliuciją

Loeb neseniai kalbėjo su mumis apie albumo kūrimą – netgi davėme Stiliuje išimtinė “Pop Goes the Weasel” vaizdo įrašo peržiūra – ir kas kiekvienas Gen X-er miršta žinoti: ar ji greičiau pradės kurti kitą albumą suaugusiems?? 

Lisa Loeb
Mandagumas

Kas paskatino idėją šio vaikų lopšių albumo albumui?? 
“Mes turime daugybę vaikų grobio knygų namuose, o vaikai mėgsta juos išgirsti. Kai kurie iš jų žinojau melodijas, o kiti negalėjau prisiminti. Mano mama man padėjo, nes ji dainavo mane šiomis dainomis kai aš buvau mažas. Ji norėtų būti tokia: “Žinoma, jūs prisimenate” The Muffin Man! “” Kelias, kai ieškojau tokių dainų, supratau, kad daug žmonių juos įrašė, bet ne daug žmonių, įrašančių juos labai paprastu, klasikiniu būdu “. 

Kaip jūsų vaikai mėgsta šias išpjaustytas dainų versijas? 
“Jie mėgsta dainuoti kartu. Tai yra jų” hitai “. Su mano vaikais mes ieškome laiko, kad būtų nuleidžiami ar šiek tiek daugiau, kad būtumėte ramūs. Ne visada yra bjaurios dainos versijos laikas. Mano sūnus myli šokti “Yankee Doodle” metu, bet tai nėra bjaurus – gerai, tai ne tai bjaurus! ” 

NUOTRAUKOS: Patikrinta Jessica Albos dukterų atnaujintų miegamųjų

Ar jūsų vaikai atliko bet kokius specialius prašymus dėl įrašų? 
“Mano sūnus norėjo” Ity Bitsy Spider “. Mano dukrai yra beveik šešios, ir iš pradžių ji manė, kad tai kūdikių muzika. Tačiau ji vis dar džiaugiasi kai kuriomis dainomis. Už tai, kas labiausiai jaudina šį projektą, iš tikrųjų atėjo į studiją ir buvo dalis Procesas. Ji atėjo pasivaikščioti po vaizdo įrašą “Aš esu mažai riešutų medis”, ir ji sugalvojo keletą gerų idėjų! Vėliau ji skaitė “Start Light, Star Bright”. Mano sūnus dalyvavo “This Little Piggy” – jūs girdite, kaip jis juokiasi. ” 

Panašu, kad jūs sukūrėte gerą darbo ir asmeninio gyvenimo pusiausvyrą
“Jų gyvenimas yra prioritetas. Anksčiau, prieš tai, kai turėjau du vaikus, savo dukrą atvedžiau, kai ji buvo kūdikė, parodoje, kuri ant popieriaus atrodė puikiai. Jie turėjo mums kambarį viešbutyje, o tai buvo kalnuose. tikrai ji buvo lovoje mano garso patikrinimo viduryje, todėl mes tiesiog sukūrėme auklės ieškojimą dirbdami, lengviau, kai tik einu ir žaisiu, o tada grįšiu namo. Aš labai nusilenkau jų senelių. M vis dar bando išsiaiškinti, kad nėra daug žmonių-mamų – galiu pasikalbėti apie šią situaciją. Aš kalbu su daugeliu tėčių, bet manau, kad mamos skiriasi. ” 

FOTOS: “Chrissy Teigen Chic” motinystės stilius

Bet kokie planai suaugusiųjų įrašams bus greičiau?
“Aš iš tikrųjų dirbu prie to, kad dabar. Iš karto bus dar vienas vaikų įrašas. Aš vis dar groju daugybe pasirodymų ir rašiau naujas dainas, o tuose šou pasirodžiau keletą tų dainų, bet aš reikia juos įrašyti į įrašą. ” 

Paimkite vaikus iš išskirtinio “Loeb” naujausio vaiko albumo “Pop Goes the Weasel” vaizdo įrašo pirmasis klausymasis., Vaikų aukų paradas. 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

35 − 27 =