Kvailos mergaitės, džiaukitės! Rebel Wilson pradėjo savo mados liniją

“Aš atvykau iš šunų parodų šeimos”, – sako “Rebel Wilson”, bandydamas paaiškinti savo verslumo dvasios žiedą. Aktorė, kilusi iš Australijos Sidnėjaus priemiesčių, primena, kad netgi 7 ar 8 m. jos tėvai ir jų begaliai čempionato grandinėje (jos motina Sue Bownds yra gerbiamas veisėjas ir teisėjas), ji ir jos broliai ir seserys dažnai parduoda kažką – šuo, saldainiai, švyturio lazdelės Naujųjų Metų išvakarėse.

“Tu žinai, kaip vaikai parduoda saldainius mokykloje labdarai?” – klausia ji. “Na, aš tai ir padariau, bet labdara buvo aš. Tai buvo ne taip, kaip aš sukėliau sukčiai apie žmones. Aš paaiškinsiu, kad norėjau eiti atostogų ar kažko. “

VIDEO: pirmasis išvaizda Rebel Wilson x Angels

 

Ši patirtis turi būti nusiaubta Wilson, kuris šiandien, be to, yra žinomas kaip Fat Amy iš Pitch Perfect serijos ir jos ryškių vaidmenų Bridesmaids ir Kaip būti Vienvietis– pradėjo naują verslą kaip drabužių dizainerį nepakankamai plataus dydžio 14-up-up rinkai. Po gerai žinomo bandymo su specialiu “Torrid” mažmenine prekybe 2015 m. Ji pristatė ambicingesnę kolekciją, pavadintą “Rebel Wilson x Angels”, kuri šią vasarą atkeliavo į pagrindines universalines parduotuves.

Nors daugybė žvaigždžių prieš ją bandė gauti pajamų iš savo asmeninių prekių ženklų per madą (“Curvy” kategorija pritraukė įžymių dizainerių Melissą McCarthy ir Beth Ditto), “Wilson” yra pasiryžusi ne tik siekti drabužių verslo, bet ir nustatyti galingą aktorės pavyzdį ir gamintojas, kuris nustato savo taisykles.

“Man patinka kurti kažką iš nieko,” sako Wilsonas, apsirengęs rožinės satino bombonešis iš naujos linijos per juodus džinsus ir “V-kaklą”. Mes susitinkame savo biure, kuri iš tikrųjų yra Niujorko Vakarų Holivudo klubo namas. Dizainas obsesinis, kuris pertvarko namus šone, Wilsonas neseniai atnaujino erdvę, pastatė erdvios virtuvės ir pilkos ir baltos gyvenamosiose patalpose su salonais.

SUSIJĘS: Zoey Deutchas nebijo sumaišyti politikos su spektaklio

Sukilėlių Wilson Ruched Jersey Knit Skirt
Courtesy Rebel Wilson
Rebel Wilson x Angels
69 $

APSIPIRK DABAR

Iš čia ji valdo kelis projektus, taip pat savo naują vaidmenį kaip filmo prodiuseris su dviem studijų filmais darbuose. Ji žvaigždes abu: Ar ne romantika?? ir a Dirty Rotten Scoundrels perdaryti pavadinimu Nasty Women. Ir ji laukia kitų pasiūlymų, ji pradeda plėsti “Rebel Wilson” į gyvenimo stilių, potencialiai pridedant batus, krepšius ir “activewear”.

“Aš turėjau kurti savo pjeses, televizijos vaidmenis ir filmų projektus, kad galėtų žaisti dalis, kurias norėjau”, – sako ji. “Tai, ką aš visada padariau kaip aktorė, bet aš niekada maniau, kad aš neturiu tokio paauglio, kurį turėjau kada nors turėti mados liniją”.

“Wilsonas” dažnai ugdo simbolius, pagrįstus netinkamu jos dydžio apjuosiu. Kaip komikas, jo svoris ir fiziškumas yra jos perforavimo linijos. Ji vieną kartą apibūdino savo natūralią būklę kaip “elastines juosmens”, o 2015 m. “MTV Movie Awards” ji suklasto “Victoria’s Secret” mados laidas, susižavėjusi ant didžiulių sparnų su plikomis midriff.

Tikriniame gyvenime “Wilson” yra asmeniškai jautrus visuomenės požiūriui į grožio standartus ir svorio mados industrijos paradoksą, kuris apibūdina drabužius, kurie iš tikrųjų labiau atitinka normą, vartojančią “pliuso dydį”. Remiantis praėjusių metų tyrimo duomenimis, vidutinis amerikietiškos moters dydis yra nuo 16 iki 18 metų Tarptautinis žurnalas apie mados dizainą, technologijas ir švietimą. Kaip ir daugelis moterų, nors ji tapo sėkmingesnė, Wilsonas nekentė apsipirkimo.

“Aš buvau jauna moteris, kuri uždirba pinigus, o ne drabužių pirkti”, – sako ji. “Man atrodė, kad jei esate per tam tikrą dydį, dizaineriai tau nerūpi.”

Darbas su stilistine Elizabeth Stewart, kurios klientai yra Kate Blanchetas, Viola Davis ir Julija Roberts, padėjo Wilsoni rasti savo išvaizdą. Ji sako, kad surinko patarimų, kaip pristatyti save nuotraukose, žiūrėdami Amerikoje tolesnis geriausias modelis. “Kai jie turėjo plonos dydžio mergaičių, aš visada buvo tokia:” Taip! “, – sako ji, – net jei jie turėtų tik vieną ar du sezonus.”

SUSIJĘS: 14 atrodo, kad padarė Rihanna tarptautinę mados piktogramą

Sukilėlių Wilson
Courtesy Rebel Wilson

Nepaisant drąsos savo personažų pobūdžio ir jos vardo, Wilsonas suknelė gana konservatyviai, kas atsispindi jos naujojoje kolekcijoje. Pirmieji dizainai apima tendencijas valdomus striukes, pavyzdžiui, zuikio motociklo stilių sudėtingomis spalvomis, gana poliruotos išvaizdos suknele, ir tik keletą paliečiamų jos parašo provokacinio proto. Čia yra džinsinio striuko, pavyzdžiui, siuvinėtas pranešimas ant nugaros: “Tik pagirkite mane ir pašarų man vynuoges”.

Dauguma daiktų kainuoja maždaug 100 JAV dolerių, o zomšos striukė yra brangiausias dizainas – 298 USD. Ji sako, kad nėra daug smagių dalykų, nes tai nėra tai, ką kiekvieną dieną nori dėvėti tikros moterys (nors pats Wilsonas sukūrė marškinėlių liniją, vadinamą Fat Mandi, kurioje ant kortų buvo atspausdintos pastie-stilius)..

Mažmenininkai entuziastingai reagavo į savo kolekciją. “Dillard”, “Lordas” ir “Taylor” bei “Nordstrom” jį perims šimtuose parduotuvių visoje šalyje, o “Wilson” planuoja pasirodymą remti. “Ji kreipiasi į bet kokį amžių, ir ji turi didžiulį balsą su didžiuliu socialine žiniasklaida”, – sako Charles Mamiye, “Mamiye Brothers” vyriausioji pareigūnas, kuri gamina liniją. “Mes tai matome kaip 100 milijonų dolerių galimybė. Tai nėra maža niša. “

Atsižvelgiant į Wilsono siekius, tai gali pasirodyti tik pradžia. Galų gale, sako ji, ji norėtų dizainuoti ir pastatyti pramogų parkas Australijoje, galbūt kažkas pagal Disneilando mastą. Ir, tiesą sakant, nebūtų protinga abejoti jos ambicijomis.

Man atrodo, kad kažkas panašaus į manį, kad Holivudas tai daro, yra mažesnis nei tikimybė tapti NFL žaidėju, jei esate amerikietiškas vaikinas “, – sako ji. “Manau, kad aš visada turėjo tokį vidinį pasitikėjimą”.

Norėdami gauti daugiau tokių istorijų, paimkite rugpjūčio numerį Stiliuje, prieinama kioskų laikmenose ir skaitmeniniam atsisiuntimui liepos 7 d.