Kate Middleton Snake išvyko aplankyti Pippa’s Hen Party Prancūzijoje

Kate and Pippa Middleton Hen Weekend Gifts Lead
Clive Brunskill / “Getty Images”

Isabel Jones

Balandžio 3 d., 2017 m. @ 2:30 val

Kovo viduryje princas Williamas surengė slidinėjimo kelionę su draugais iš vyro, atrodo, palikdamas Kate Middleton namuose su savo dviem vaikais. Kaip paaiškėja, ši prielaida buvo klaidinga. Kate ir Williamas šiais savaitgaliais nukentėjo šlaituose (jie netgi dalinosi privačiu lėktuvu!).

Kembridžo kunigaikštystė turėjo tiek daug (jei ne daugiau) smagu, kaip jos karaliene gimęs susibūrimas minėtame savaitgalį. Nors Viljamas dalyvavo Šveicarijoje, Kate dalyvavo jos seserio Pipos violetinės partijos (dar žinomas kaip bachelorette bash) Prancūzijos Alpėse.

Žmonės praneša, kad “Middleton” seserys ir likusios bachelorette vakarėlis praleido savo dienas slidinėti ir vakarais atsipalaiduoti apgyvendintuose nameliuose Meribelyje, Prancūzijoje. Pagal Saulė, “Pippa” svečiai džiaugėsi gausiu prabangių dovanų, tokių kaip “Uggs”, “Swatch” laikrodžiai, odiniai užrašai ir asmeninės kvapiosios medžiagos, užtvankos. Skamba nuostabiai – atspėkite, kvietimas praleistas paštu, Pippa …

VIDEO: “Pippa Middleton” geriausio stiliaus akimirkos

 

Gegužės 20 d. “Englefield” privačioje ceremonijoje Pippa Middleton, kaip pranešama, buvo apdovanota finansuotoju Jamesu Matthewsu..

SUSIJĘS: Kate ir Pippa Middleton yra “Cutest Bridesmaids” šiame 1991 m. Vaizdo įraše

Peržiūrėkite visus geriausius dalykus, kuriuos mes įsivaizduojame, užpildydami “nuotaka” bachelorette “goodie” krepšį!