Kaip pasilikti seksualiai ir neapsukti, pasak Gruzijos Hardstarko apie mano mėgstamiausią žmogžudystę

Kai girdėjau, Gruzija Hardstark valdė “Oxygen” naują skydą Žiuri kalba serialus, aš iš karto norėjau paklausti jos, ką ji minėjo apie Charleso Mansono filmą Kentiną Tarantiną. Žinoma, aš visiškai pamiršau, nes buvau kardinolas ir keistai. Kaip aistringas klausytojas Mano mėgstamiausias žmogžudys podcast, aš labai žinau apie ją ir jos kolegą Kareną Kilgarifą, aš beveik maniau, kad reikia paklausti, ar Hardstarkas ir jos vyras Vinceas žiūrėjo GLOW apie “Netflix”, ką darė Karenas (“slash” reiškia, kad ji susitinka vėliau ir galiu pasukti) ir kaip kačių šeima darė, bet tai keista, tiesa? Tai niekada nebuvo su manimi anksčiau.

Mano mėgstamiausias žmogžudys yra gana įmanoma labiausiai unikalus tikras nusikalstamumo podcast ten dėl daugelio veiksnių, Hardstark ir Kilgariff aptarti nužudymo bylas su švelnumu šiek tiek primena Daria Morgendorffer ir Jane Lane po epizodas Sick Sad World, bet ir jūs ir jūsų artimiausios merginos, kalbėdami apie Jeffrey Dahmer dokumentinį filmą po trijų stiklinių vyno. Tai juokinga, bet ne taip, kad nusivilia aukas, ir važinėja namo tašku, kuriuo reikia atkreipti dėmesį į savo žmones. Kiekvienas epizodas yra beveik kaip terapijos sesija, akivaizdžiai liečianti šią temą, bet su nefiltruotomis diskusijomis apie viską, kas vyksta jų gyvenime. Hardstark naudojamas dienoraštyje, kai ji buvo jos 20 metų, taigi nė viena tema nėra išimtinė. Ji ir Kilgarifas vokalizuoja kiekvieną keistą mintis, kurią bet kuris iš mūsų kada nors turėjo mūsų protuose, nuo tų, kurie buvo susiję su mūsų baimė ir žavėjimu serijiniais žudikiais, iki kasdienybės, kaip buvo gera karalienės Elžbietos lūpdažis Karūna.

“Ką aš myliu apie podcast’ą, kiek moterų tai klauso, ir kad mes turime galimybę natūraliai stumti mūsų darbotvarkę, kuriai moterys turi stovėti kartu ir stebėti vieni kitus”, – sako Hardstarkas, kaip mano akys Padariau taip didžiulį susižavėjimą, aš tikriausiai atrodiau kaip vienas iš tų paukščių padaugintų gyvulių šuniukų nuo 80-ųjų. “Niekas nesirūpins mums lygiai taip pat, kaip ir moteris, esanti toje pačioje situacijoje kaip mes”. Taip atsitiko Mano mėgstamiausias žmogžudys iš tikrųjų. “Online”, kolegos žmogžudysčių, kaip mes patys “Karen” ir “Georgia” pavadino “dubliuojami” filmo “Podcast” “Facebook” puslapyje, keisdamiesi istorijomis apie savo gimtiniu žmogžudyste ar aptardami susijusias temas. Viena moteris paskelbė apie patirtį, kai kita moteris, visiškai nepažįstamasis, nustojo ją keliauti į savo automobilį, nes pastebėjo, kad vyras ją sekė. Abiejai užsiėmė pokalbiu, kol pamatė, kad jis atsiranda iš savo automobilio ir palieka. Pasivaikščiojusi jai į savo automobilį, pastebėjusi moteris sumažino šou šūkį: “Būk seksualiai, o ne nužudyti”.

VIDEO: žiūrėkite priekabą Liejimas JonBenet

SUSIJĘS: Courtney Meilė, kodėl ji pasirašė visą gyvenimą Menendez: Blood Brothers Filmas

“Camraderie” visame šou tik toliau auga. MFM bendruomenės išaugo visame pasaulyje, reguliariai rengiasi susitikimai tarp gyvų pasirodymų, kad būtų aptariami visi susiję su tikru nusikalstamumu. “Hardstark” ir “Kilgariff” šeimos nariai taip pat priskiriami žmogžudysčių bendruomenei. “Mano sesuo turi kitokį pavardę negu mano, ir ji dėvėjo vieną iš mūsų Mano mėgstamiausias žmogžudys marškinėliai dirba, “Hardstark mums pasakoja”. Kažkas atrodė: “Ar tu žmogžudys?” ir jos bendradarbiai prarado savo mintis, kai sužinojo, kad ji buvo mano sesuo. Tai privertė mane taip didžiuotis, kaip kalė ji buvo man, kai buvau jaunesnė, ir truputį pasiekė ją. “Ei, visa tai meilė. 

Kilgarifas ir Hardstarkas kiekvieną epizodą pabrėžia, kad jūs niekada neturėtumėte pakenkti potencialiai pavojingai situacijai, nes nenorite pakenkti kitos šalies jausmui, arba, kaip duetas išsakiau, “f-ck politeness”, kuris greitai tapti šou šūkiu ir mano gyvenimu. “Būtina mandagiai rizikuoti savo gyvenimu, man absurdiška,” sako Hardstarkas. “Tu gali būti malonus, bet tu ne visada turi būti gražus, žinai? Būk geras žmogus, bet kartais tai gerai, kad būti kalė”. Mano protas miršta atgal į visus metro laikus, kai aš sėdėjau ir klausau, kad kai kurie mažyliai mane baugina ant metro, bijodami papasakoti jam, kad jis tiesiog uždarytų ir paliktų mane atskirai, arba visą laiką aš išdaviau 867-5309 ( jūs žinote, Jenny numerį), kai kitas lygiai tas pats baisus vaikinas tiesiog nesustotų, kol aš kažkaip neatsakiau. Neatsirado jokio šių žmonių atsakymo, o jei manote, kad esate nesaugu, tai nekreipkite dėmesio. Kas tikrai rūpinasi, jei atsikratote grubus?

Būti tikra “pasilikti seksualiai ir neapsikrikšti” tagline, bet ir temos, kurios paprastai pateikiamos Stiliuje, Hardstarkas juokiasi, nes ji kalba apie pagrindinius įžeidžiančius priedus, antra, žinoma, “Sweet Baby Angel tee”. Garsiai kalbėk ir nešiokite pipirines, didelę rankinę ir patogius batus. “Aš visada turėjau purkšti pipirus, o deja, kai keliauju, aš taip pat pralaimiau tiek daug iš jų TSA, nes pamiršta, ir tai visada yra mano maiše”, – aiškina ji. “Turėkite didelį piniginę ir saugokite jį savo gyvenimu, turite patogius batus į savo piniginę ar automobilį, kad galėtumėte važiuoti, jei reikia”. 

Pasibaigus kiekvienam epizodui, Kilgarifas ir Hardstarkas subalansuoja dviejų apkaltinamųjų pasekmių intensyvumą, aptariant kažką gero, su kuriuo jie susidūrė per savaitę. Bent jau tu man paklausk, keletą minučių turėjau su Hardstark kalbančiu žmogžudystę, o bendras gyvenimas įvertintų mano savaitę. 

Tai buvo tokia baisi sūrio forma. Stevenas, redaguok tai.