Kaip eiti apsipirkti kaip J.Lo .: Nuotraukų esė

TK
INSTARimages.com

Isabel Jones

22 d. 2017 m. @ 15:00
Kiekvienas mūsų sukurtas produktas buvo nepriklausomai parinktas ir peržiūrėtas mūsų redakcijos komanda. Jei atliksite pirkimą naudodamiesi nurodytomis nuorodomis, galime uždirbti komisinius.

Jennifer Lopez per savaitę pasiėmė “East Coast” stilius iki Majamio, trečiadienį pasitraukdamas į šiuolaikišką apsipirkimo kelionę, kaip tik jos didybė J.Lo can.

Plytos juodos spalvos pėdkelnės su nėrinių apdaila (panašiai atrodyti čia), vidutinio plauko ploni džinsai su aukso mygtukomis, uždengtomis kišenėmis, ir aptakus juodus Monika Chiang kulkšnies batus, Lopez davė Floridoje pamoką seksualiu gatvės stiliu.

Žinoma, “Lopez” prisipildė tamsiais aviatoriaus atspalviais ir didžiuliais studio auskarais-jos “go-tos”, bet ji taip pat pridūrė nuostabų priedą, kurį mes manome, buvo dėvėti identifikavimo tikslams: vardinės kortelės rašybos rašymas (kas dar?) “Jennifer”.

Kai J.Lo pateko į apsipirkimo grandinę, ji nepastebima. Kad nebūtų abejonių, tiesiog patikrinkite jos karoliai ir jums bus primenama, kad Jenny iš “Block” iš tiesų yra jūsų viduryje.

Tai, mano draugai, yra pamoka Nr. 1 mokantis pirkti, kaip puiki Jennifer Lopez: įsitikinkite, kad visi žino tavo vardą.

J.Lo akivaizdžiai turi daug išmokyti apie mus, gerai, gyvenimą ir viską, ir, žinoma, kai kalbama apie prekybos etiketą, Jenny iš “Block” yra neprilygstamas ekspertas.

Štai daug pamokų, kurias mes sužinojome atlikdami pono Lopezo pavyzdį.

Leiskite savo kitą apsipirkimo kelionę būti tokia nuostabi kaip J. Lo “Snapchat” filtro žaidimas.

Tu mielas!!! #Sekmadienis linksmadienis

Jennifer Lopez’o (@ jlo) pasidalinta žinia apie

 

VIDEO: 10 iš daugelio “J.Lo Instagrams Ever”

 

Taika, meilė ir J.Lo.