Kai kalbama apie apatinį trikotažą, Khloe Kardašianas žino, ką ji mėgsta, ir ji laikosi su ja

Chloe Kardashian Favorite Lingerie Lead
Cindy Ord / “Getty Images” “Allergan”

Jane Asher

08 d., 2016 m., 16.00 val

Chloé Kardashian šiandien aplankė savo programą ir svetainę, kad aptarė savo mėgstamą drabužių tipą: apatinį trikotažą. “Prekyba liemenėmis gali būti tokia sudėtinga”, – rašo ji. “Kai rasiu vieną, kurį myliu, aš tiesiog nieko nenusipirksiu”. “Kardashian” pasiūlė žvilgsnį į savo spintelę, suteikdamas mums rekomendacijas dėl liemenėlių ir apatinių drabužių, kuriose yra prekių ženklai, kuriuos ji dėvi reguliariai.

Mes matėme, kad jauniausia Kardašianos sesuo daugelį kartų išsiveržė moteriškos kelnaitės sukurtais bodikutėmis ir ansambliais, todėl mes nenuosekliai sužinojome, kad dauguma jos mėgstamų vienetų yra iš parduotuvės “intimate”. “Urugvajaus intimate mano seksualūs bodysuitai”, – rašo ji. “Tai prekės ženklas, kurį dėviau” Good American “renginyje” The Grove LA “.

“Mano mėgstamiausia padengta liemenėlė yra iš” Maidenform “,” ji atskleidė. “Tai labai paprastas ir paprastas, aš nešioju visą laiką! Man patinka tai, nes aš atrodysiu visiškai plokščias, o tada, kai jį įdėsiu, tai kaip aš gavau boob’ą” #GOALS “! Tikslai, iš tiesų Khloé. “Mano dirželiai yra pagaminti iš tų pačių prekių ženklų, kaip ir mano liemenėlės, nes man patinka rungtynės. Kriso Jennerio numeris – vienas patarimas yra visada dėvėti tinkamas liemenes ir apatinius, nes jūs niekada nežinote, kas ketina pamatyti. Žodžiai gyventi! , “pridūrė ji.

SUSIJĘS: “Sexiest Instagram Moments” Chloe Kardashian

Kalbant apie sportinius liemenes, Kardashiano mėgstamiausi yra visame žemėlapyje, nes ji sako: “tiek, kad myliu”. Deja, jūs negalite gauti jos viršų pasirinkti: “Mano absoliutus mėgstamiausias sporto liemenėlė yra giliai V iš Nike, kad jie nustojo padaryti. Man patinka, kad jis yra mažai sumažinti, bet vis dar suteikia man paramą.” Bet niekada nebandykite Khloe gerbėjų! Ji taip pat turi pasirinkimą, kad tu gali rasti parduotuvėse, iš naujos sportinės prekės ženklo, P.E. tauta. “Aš tikrai juos myliu”, – ji parašė savo svetainėje. “Jų sportiniai liemenėlės yra labai kietas, bet ir aukštos kokybės, o tai yra svarbu.”

SUSIJĘS: 13 “Kardashian” ir “Jenner Sisters” stebuklingai priimtinų atostogų mėginių

Kardašianas taip pat atskleidė: “Aš neturiu periodinių kelnaitės, tik nešioju dirželius”. Tačiau vyresni sesuo Kourtney turi periodines kelnaites ir, pasak Chloé’o, “ji pasirodys iki treniruotės, ir aš tarsi,” Kourtney, ar jūs dėvėjote visas grannių kelnaites? ” DAUG JUOKO!”

Slinkite žemyn, kad pamatytumėte “Khloé” viršutinį kelnaitės pasirinkimą, o šventes sezoną nustatykite naujomis liemenėlėmis ir kelnaitėmis..