Julianne Hough’s Flirty DWTS ponytail atitinka jos Sexy iškirpimo suknelę

Ar tu gali tikėti? Šokiai su žvaigždėmis jau nukreiptas į pusfinalius? Po pirmosios trio nakties liko tik keturios įžymybės. Bet pasisekė mums, teisėjas Julianne Hough bus ranka likusiam sezonui.

Jos išvaizda buvo užmušta kiekvieną savaitę, didžioji dalis dėkoja makiažo menininkui Spencer Barnesui, stilistėi Anitai Patricksonui ir stilius Jill Buck. Pirmadienio “Hough” klastingas ponytailas buvo tobulas papildymas jos seksualiai juodai, vienos peties iškirpimo suknelei, kurią sukūrė Patricksonas ir kurioje buvo įrengta šlaunies aukšta plyšio plytelė.

Julianne Hough DWTS Look - Final Look - Full Length - Embed
David Livingston / Getty

Mes suradome trio, kad gautume visą informaciją apie žvaigždės išvaizdą nakčiai, o Patricksonas išdėstė mintis už suknelės. “Juodai nereikia būti nuobodu! Mums labai patiko šis super elegantiškas seksualus suknelė dėl jo paprastumo ir grafinės formos”, – sakė ji. “Mes pasveikino sidabrinį išpjovą su” Jennifer Fisher “auskarai (taip, aš tai padariau!).”

Ir Barnes atskleidė, kad “Hough” iš tikrųjų aplankė vieną iš savo mėgstamiausių pasaulio žmonių per “Glam” sesiją. “Šią savaitę jos tėvas Bruce’as (kurį aš vadinu Papa Hough) skraidė, kad pamatytume ją, ir jie linksmino į priekį, kol komanda dirbo”, – sakė jis. Stiliuje. Kaip miela!

Julianne Hough DWTS Look - Beauty - Embed 3
Spencer Barnes

Vėliau Džulių meistras tęsė: “Džulių išvaizda prasidėjo nuo juodos suknelelio, kurią ji nusprendė su Anitu. Kalbėdama su Džiliu, ji nusprendė pasidengti dideliu ašutiniu raišteliu, kurį aš iš karto nusprendžiau, kad norėčiau, kad Džulis atrodytų ir atrodytų šviežias, aguonas ir ryškiai akimis “. Jis pasirinko šviežią odą su šviesos apšvietimu, susiejant ją su raustais ir bronziniais tonais ant akių ir persikų rožinės kremo kruviną.

Julianne Hough DWTS Look - Beauty - Embed 1
Spencer Barnes

“” Precision Shadow Brow Brush # 203 “e.l.f.” Kosmetika “leido man pirmiausia iškirpti savo pirštus, tada išlyginti jų vietą”, – patarė jis. “Jos lūpos buvo išklotos, tada pagamintos grietinėlės šviežios su e.l.f.” skystos lūpų dažai “Bitten Pink” (4 dol., Elfcosmetics.com). “

Julianne Hough DWTS Look - Beauty - Embed 2
Spencer Barnes

“Aš naudoju labai unikalų naują šepetėlį e.l.f. (aukščiau“- sakė jis.” Iš to išvaizda yra kvailas, įsitikinęs, ryškiai akimis ir jaunatviška, o Julianne buvo visiškai įkvėpta, nors ji ir tik skrido po pirmųjų dviejų savaitę savo kelionę! “(Pažiūrėkite kitą” People.com “režimą, kuriame atsispindi scenos).

Ir taškas ponis? “Man patinka geras purvinas ponytailas ir [šios savaitės] suknelė puikiai tinka tai”, – pasakojo Bukas. “Aš pridėjau” HUW Pro “įrašo plėtinius aplink plaukų susidarymo ir” interjero “ponytail’io skyrių. Tai sukuria sluoksnius, kurie atrodo realistiški.”

Tada ji susirinko likusias kryptis “tekstūruotos, ne aptakios” būdu. “Naudodamas savo T3 Micro 1 1/4” geležies ($ 185; sephora.com), aš sulaužau plaukus įvairiomis kryptimis. Kitas žingsnis buvo pridėti “Unite Expand” dulkių ir paplūdimio dienos purškimą (26 dolerių; unitehair.com) ir “Marula Oil” klasikinio šepetėlio gerą šepetėlį, kad būtų sukurta daug daugiau gyvybingos tekstūros. Viskas!”

Julianne Hough DWTS Look - Final Look - Beauty - Embed
David Livingston / Getty

SUSIJĘS: Julianne Hough “Glam DWTS Updo” yra stebėtinai lengva atkurti

Houghas niekada nustoja stebinti mus – mes negalime laukti, kol pamatysime, ką ji daro kitą savaitę.