Jūs turėtumėte pamatyti “Little Blossom” šiltnamio efektą sukeliančios reakcijos susitikimą su prezidentu Obama

Šį penktadienio rytą pasiruošę širdį stipriai pašildyti.

Kai prezidentas Barackas Obama gavo laišką iš atitinkamo 8 metų amžiaus gyventojo Flinto, MI balandžio mėn. Pavadino Mari Copeny (dar vadinamą “Little Miss Flint”), jis padarė tai, ką padarys bet koks garbingas prezidentas: jis atsakė. Tačiau tai, ko niekas nesitikėjo, buvo jam planuojamas labai ypatingas susitikimas su ja savo apleistame mieste.

“Pone Prezidentui,” Copeny pradėjo savo laišką. “Aš esu vienas iš tų vaikų, kuriuos vykdo šis vanduo, ir aš padariau viską, kad protestuodami progresčiau ir kalbėtųiu visiems vaikams, gyvenantiems čia Flinte. Šią ketvirtadienį važiuoju autobusu į Vašingtoną , DC žiūrėti Kongreso apklausas mūsų gubernatoriaus Ricko Snyderio. Žinau, tai tikriausiai yra nepakartojamas prašymas, bet aš norėčiau pasimėgauti su tavimi ar jūsų žmona “.

SUSIJĘS: Obamas švęs Žvaigždžių karai Diena šokdami su R2-D2 ir Stormtroopers

POTUS atsakė žemiau esančiu laišku:

Mažai Miss Flint Letter
Mandagumas

Ir šiek tiek daugiau nei savaitę vėliau, mielas vadas buvo Flinto lėktuve, kad susitvarkytų su ankstyvuoju jaunuoliu. Ketvirtadienį Baltuosiuose Rūmuose paskelbtas vaizdo įrašas (žemiau) savo ridikokiai žavinga susitikimo nuo praeities dienos. Mažoji Marija gali pamatyti, kaip jis eina į išstumtus prezidento ginklus, kurie ją įlįs į didžiulį lokio apjuostį.

“Aš parašiau jums”, – sako Copely, sako Obama, kai jis ją nuleido, stovėdamas prie jo rankomis ant klubų.

“Aš žinau, todėl aš nusprendžiau ateiti”, – atsako jis, atspindėdamas savo poziciją.

“Kai kažkas panašaus taip atsitinka, jauna mergaitė neturėtų eiti į Vašingtoną, kad būtų išklausyta. Maniau, kad jos prezidentas turėtų atvykti į Flintą susitikti su ja.” -Presidentas Obama 8-metis Mari Copeny. Mari, AKA “Little Miss Flint”, parašė prezidentui apie tai, kaip ji dirba, kad atkreiptų dėmesį į visuomenės sveikatos krizę savo bendruomenėje, ir vakar susitiko su prezidentu Mičigane.

Vaizdo įrašas, kurį paskelbė The White House (@whitehouse)

“Būčiau buvęs malonu matyti Mariją Vašingtone”, – sakė B.Obama per “Flint” vidurinę mokyklą savo pastabose. “Tačiau kai kažkas panašaus taip atsitinka, mergaitė neturėtų eiti į Vašingtoną, kad būtų išklausyta. Maniau, kad jos prezidentas turėtų atvykti į Flintą susitikti su ja.”

Ir mes mirę.