Išskirtinis: Viskas apie Violeto Daviso vestuvių atnaujinimo išvaizdą

<strong>Gown</strong><br/>“></div><div class=
Courtesy of Carell Augustus

Sharon Clott Kanter

2015 m. Vasario 15 d., 5:30 val

Viola Davis ką tik susituokė – dar kartą! Emmy laimi žvaigždė Kaip atsikratyti nužudymo Šeštadienį, vasario 13 d., atnaujino savo santuokos įžadas su vyru Juliu Tennonuth priešais intymią draugų grupę “California-Oprah” ir šiandien ji davė Stiliuje viduje šaukštelis apie savo ypatingą dieną ir suknelę. 

“Norėjau jaustis gyvybiškai”, – ji pasakojo mums, kodėl ji nusprendė atnaujinti savo įžadus. “Nėra geresnio būdo suvokti, koks yra gyvenimas iš tikrųjų, nei vaiko gimimas ir susituokęs su tavimi myliu – tikrai myli. Tai priminimas. Atsikėlęs. Mano karjera yra apie sėkmę, bet mano santuoka ir mano gyvenimas yra reikšmingi “. 

Kai ji pasirodė kaip mūsų viršelio mergina sausio pasirodymui, ji papasakojo, kad 2003 m., Kai ji pirmą kartą susituokė su “Tennon” ir tradiciniu išvaizda pasirodė po kelerių metų, kai jie atnaujino savo įžadas pirmą kartą, ji dėvėjo paprastą sijoną iš “Express”. Dėl savo trečiojo šventvagystės apsikeitimo šiais savaitgaliais, praėjus beveik 13 metų po jų pradinės ceremonijos, ji pasirinko šilko dizainą, išsiuvinį su geranijos tipo žiedlapiais ir stiklo karoliukais pagal užsakymą pagal dizainerio Carmen Marc Valvo.

“Ši suknelė tinka mano kūnui geriausiai,” Davisas pasakė, kodėl ji gravituoja į dizainą. “Tai pabrėžia mano juosmenį. Tai dramatiška, nesenstanti ir romantiška. Aš norėjau kažko, kuris pasisakydavo, kai vaikščiojau kambaryje, bet taip pat atrodė, kad nesistengiu sunkiai dirbti “. Jos duktė” Genesis “taip pat buvo pasirinkta pagal Carmen Marc Valvo išvaizdą. 

Slinkite žemyn, kad pamatytumėte daugiau “Davis” specialaus vestuvių dienos išvaizdos peržiūrų.