Žiūrėti Mary-Kate Olsen’s apsvaiginimo sužadinimo žiedą plius vestuvių rinkinys

Galbūt dviejų “Olsen” dvynių edgier, Mary-Kate Olsen buvo žinoma pastaraisiais metais už savo boho-chic-meets-vintage įkvėptas stilius. Jos nuostabiai gražus auksinis “Cartier” sužadėtuvių žiedas nuo dabar, o Prancūzijos bankininkas Olivieras Sarkozy – ne išimtis. Su deimantiniais ir safyro intarpais, žiedas puikiai tinka Olseno stiliui, o trečiadienį ji išėjo į Niujorką ir dėvi naują žiedą turinčią pirštą: aptakus aukso vestuvių juosta.

Mary-Kate Olsen's Ring - Embed
“Splash” naujienos

Pora susituokė dar 2015 m. Lapkričio mėn., O nuo to laiko aktoriui pasidariusi mados dizaineriui buvo būdingas tik jo originalus sužadėtuvių žiedas. Nors mes nemanome, kad galėtume labiau jaustis savo vestuvių klestėjimo, naujai pridėta juosta tikrai pakelia ir prideda dramą į išvaizdą.

SUSIJĘS: Mary-Kate Olsen atrodo pirmajame “Post-Wedding” pasirodyme

Nors mums įdomu sužinoti, kaip madinga Olsen tvarko šį žiedo roką su savo maža ranka, mes tikrai tikime, kad ji valdo puikiai. Galų gale, ji yra įrodyta, kad ji nori ką nors padaryti mados vardu. Dabar, kai išeina iš veikiančio žaidimo, dabar 29 metų ir jos dvyniai sesuo Ashley Olsen sukūrė mados imperiją ir skiria laiko sukurti apdovanojimų pelniusias mados linijas. Remdamiesi šia tikimybe, mes tikrai tikime, kad Olsenas gali įveikti beveik bet kokį dalyką, įskaitant brangenybę, didesnę už gyvenimą.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

50 + = 51