Žiūrėkite Sailor Brinkley Cook’s Stunning Prom dress

Christie BrinkleyMano mini mano dukra Sailor Brinkley Cook tiesiog pasiekė svarbų etapą savo gyvenime: prom. Praėjusį naktį 17 metų modelis iš anksto įvykusių nuotraukų išdėstė spalvingame nelygus nėrinių suknelelyje su gilia V kaklo ištrauka. Neišspręstos bangos ir natūralus makiažas puikiai tinka šviežiam grožiui. “Vyresnysis atostogas yra beprotiškas ir klijais”, madingoji daro nuotrauką su savo data (“surfer muzikantas” su garbančiaisiais spynomis). Mama Christie paskelbė, kad porą sakė: “Tai nebūtų” Prom Night “be” Prom Pose “! Arba tėvelis vaikšto ir žiūri laikrodį … Lol!”

Brinklio Kikas pripažino, kad yra šiek tiek namų kūno. “Dažniausiai visi mano draugai myli naktį iki ryto, bet aš atvirkščiai, kuris mane dažnai kyla”, – pripažįsta paauglys savo IMG modelių profilyje. Mielai džiaugiamės, kad ji liko praėjusi prieš miegą, norėdama pasimėgauti paskutinėmis mokyklos akimirkomis.

SUSIJĘS: Christie Brinkley ir jos puikus šeimos atostogos Italijoje

Aš ir mano seksualus azz bahamian surfer muzikantas prom date ❤️ #whatchulookinatboi #heplaystheguitargirls

Sailor Brinkley Cook (@sailorbrinkleycook) paskelbta nuotrauka

Tai nebūtų “Prom Night” be “Prom Pose”! Arba tėvai vaikšto ir žiūri laikrodį … Lol! #prom # prom2016 #prompose # sailor & yanni ����������������������������������

Christie Brinkley (@christiebrinkley) paskelbta nuotrauka

1 goober

Sailor Brinkley Cook (@sailorbrinkleycook) paskelbta nuotrauka