Šios 12 įžymybių nebijo kanaluoti savo vidinės Cowgirl

Šventė Cowgirl Looks - LEAD Lady GAGA
starzfly / Bauer-Griffin / GC vaizdai

Isabel Jones

Gruodžio 12 d., 2016 m. @ 2:00 val

“Lady Gaga” yra naujausias šventė, apimanti “Cowgirl” tendenciją. The Joanne Dainininkė parodė savo vakarietišką stilių oro uoste (nes kur kitur?), pasipūšė džinsus, drožus dažais, ir priekinį mygtuką, o rožinės žvaigždės formos pataisos skaito “Joanne” (patogiausia forma savęs skatinimas). Gaga pakėlė Cowgirl ante su sidabro “Western” stiliaus batai rinkinys ir jos eiti į rožinę apatinę skrybėlę.

Dainininko oro uosto stilius yra gana neprognozuojamas, tačiau vyriškos lyties tendencija yra klasikinis garsenybių pagrindas. Per visus metus plataus krašto skrybėlės ir kaubojų batai buvo pagrindinis pakaitos stiliaus teiginys.

Nuo Pietų varpelių (Reese Witherspoon!) Iki britų karalienės (Kate Middleton!) Kiekvienas myli gerą ritmą klasikiniame vakarietiškame drabužyje.

SUSIJĘS: Kate Middleton pasirenka jaukią pilką kailį ir kaubojaus batus “Mountain Trek”

VIDEO: “Lady Gaga” – tai elegancijos nuotrauka, kurioje susitinka princas Charlesas

 

Peržiūrėkite žemiau pateiktas nuotraukas, kad pamatytumėte, kaip mėgstamos žvaigždės rodytų tendenciją. Leiskite šiems stilingiems šventėms įkvėpti jus, o tada išeikite, nusipirkime šį kaimišką kaubojų batų rinkinį. Tu to nusipelnei.