Ši programa atleidžia “Louis Vuitton x Supreme Bag” biržoje už 1 dolerio pašaukimą

“Elbio” Natalijos Vodianovos programa dar labiau pagreitina sugrįžti. Platforma sukurta taip, kad būtų labai lengva dovanoti labdaringoms priežastims, nes “mikro-donorystės” yra tik 1 USD. Dar geriau, kiekvienas jūsų įnašas priverčia jus priartėti prie vieno iš “Elbi LoveShop” aukštos kokybės mados daiktų, nuo “Givenchy” maišų iki “David Yurman” papuošalų.

Programa rodo vaizdo įrašus labdaros kampanijoms visame pasaulyje, kurie atnaujinami kiekvieną dieną. Jei esate įkvėptas vaizdo įrašo ir norėtumėte palaikyti šią problemą, jums tiesiog reikia paspausti mygtuką “Meilė” puslapio apačioje, kad paaukotumėte 1 dolerį labdarai (galite įkelti kreditinę kortelę arba naudoti “Apple Pay”, kad sujunkite savo sąskaita). Kadangi programa naudos vartotojams, šios mažos aukos gali sutaupyti didelių sumų, kad padėtų žmonėms, kuriems to reikia visame pasaulyje.

Kiekvienai jūsų paaukotai aukai uždirbsite “LoveCoin”, kurį galite išpirkti nuolat atnaujintu LoveShop, kurį kuria stilistikas Jenke Ahmed Tailly ir turintis tokius prekių ženklus kaip Christian Louboutin ir Fendi.

VIDEO: Natalija Vodianova ir Alexina Graham sužino apie savo laikotarpius

“Vodianova”, visame pasaulyje garsi supermodelis, sukūrė programą kaip naują, unikalų būdą skatinti žmones atgauti. “Aš nepažįstu žmonių, kurie vyksta šiame pasaulyje. Aš taip džiaugiuosi ir pasisekėu, kad žmonės padėjo mano šeimai pralenkti iššūkius, su kuriais mes susidūrėme, kai buvau jauna mergina. Tikiuosi, kad Elbio poveikis labiausiai atiteks tiems, kuriems tai labiausiai reikia. Kai jūs padedate kitiems ir pamatysite mažiausi dosnumo veiksmai, tai jausmas daryti gerą yra užkrečiamas. Tai, ką aš tikiuosi pasiekti per Elbį įkvepiančius kitus, kad galėčiau įvykdyti norą padaryti teigiamą poveikį “, – sakė ji. Stiliuje.

“Ir mes taip pat norime apdovanoti Elbio bendruomenę, kai jie įsipareigoja daryti viską, todėl” Elbi LoveShop “siūlome neįtikėtiną dizainerių juvelyrinių dirbinių prestižą prie prabangių rankinių”, – pridūrė ji..

SUSIJĘS: Ar Natalija Vodianova yra originalus daugiafunkcinis modelis?

Parduotuvės viršuje Vodianova pridūrė dar vieną puikų atlygio sistemą. Tam tikromis dienomis yra nenuostabu “ElbiDrops”, kuris yra kaip “flash” pardavimas vienam neįtikėtinam elementui. Šeštadienį, vasario 3 d., Šis elementas bus “Louis Vuitton x Supreme” rankšluosčių krepšys, sukurtas pats Vodianova (aukščiau) Jūs vis tiek galite paaukoti tik 1 dolerį už bet kokią priežastį, bet “Elfe” naudotojas, kuris per vieną dieną uždirbs labiausiai “LoveCoins”, padovanos kelioms skirtingoms priežastims. Jūs netgi galite susipažinti su savo draugais ir šeimos nariais, prašydami juos paaukoti savo puslapyje, kuris jums duos referencines monetas.

Atsižvelgiant į šiuos neįtikėtinus prizus, nenuostabu, kad Elbis jau pradeda kilti. Šią savaitę “Apple Store” buvo pavadinta “App of the Day”, o programos bendrija auga.

Atsisiųskite Elbį, kad įsitrauktumėte į labdaros malonumą, o “Louis Vuitton x Supreme” gali būti jūsų atlygis.