“Fuller House” žvaigždė Jodie Sweetin užsiima

Sveikinimai Fuller House žvaigždė Jodie Sweetin! Aktorė užsiima su savo dvejų metų vaikinu Justinu Hodaku, Žmonės patvirtina. Sweetin paėmė į savo asmeninę “Facebook” puslapį, kad ketvirtadienį pasidalintų jaudinančiomis naujienomis su savo artimais draugais ir šeima.

Nors ji dar turi pasidalinti savo žiedo nuotrauka su savo viešosiomis paskyromis, čia yra daug per daug mielių poros gražių. 19 d. Švęsti savo 34-ąjį gimtadienį, tik prieš kelias dienas, jos sužadėtinė dalinosi žavinga “gara, kuri nurodė jų artimiausius vestuves.“Mano vienas ir vienintelis” @ jodiesweetin “. Aš myliu tave daugiau nei bet kas. Su gimtadieniu. Galime augti kartu daugeliui ateityje”, – rašė Hodakas kartu su juodai balta nuotrauka iš jų bučiavosi (žemiau).

Mano vienintelis @ jodiesweetin. Myliu tave labiau už viską. Su gimtadieniu. Galime augti kartu daugeliui ateinančių metų.

Nuotrauka, kurią paskelbė Justin Hodak (@justinhodak_)

SUSIJĘS: “Reunion” nuotrauka Fuller House Aktoriai, kuriuos laukėte

Sweetin pakartos savo vaidmenį kaip Stephanie Tanner, kada Fuller House premjeros 26 d. “Netflix”. Koks įdomus laikas dviejų žvaigždžių ir motinų sveikinimams!