“Fuller House” žvaigždė “Andrea Barber” apie tai, kaip veikia, padėjo jos psichinei sveikatai

“Fuller House” žvaigždė Andrea Barber, kuri grojo geriausiu mėgstamiausiu Kimmy Gibbleriu nuo pat pirmosios inkarnacijos serijos, Pilnas namas, 1987 m. pasirodė apie savo psichinės sveikatos kovą ir atskleidžia, kodėl važiavimas galiausiai pasirodė esąs geriausias vaistas kovai su depresija ir nerimo.

Kai aš persikėliau finišo liniją mano pirmojo pilno maratono, aš šaukiau. Aš šaukiau ne dėl skausmo, o ne dėl visko, ką prarado. Aš verkiau su visa, ką įgijau, realizavimo.

Bėgimas pakeitė mano gyvenimą.

Aš nukentėjau nuo nerimo daugumai mano gyvenimo. Aš sezoniškai serga depresija; vienas iš blogiausių epizodų buvo mano 10 metų santuokos nutraukimo.

Aš nesu svetimas depresijos gelmėms. Aš žinau, kaip jaustumtis, kad esate gilioje skylėje ir negali nuskaityti. Aš žinau, kaip jaustumtis, kad niekada vėl nepasiduos džiaugsmo. Aš žinau, kaip jaustis visiškai vienas, net kai tu apsupta žmonių. Aš žinau, kaip depresija paveikia jūsų gyvenimą ir aplinkinių žmonių gyvenimus.

Depresija yra vagis. Laimės vagis. Viltys vilties. Labai gyvas vagis.

Būtent šiais tamsiausiomis akimirkomis – laikais, kai man buvo ne tiek daug gyvenimas kiek aš buvau tiesiog kvėpuojantis ir egzistuojantis autopilotui, kai bėgome, buvo tas dalykas, kuris mane išprovokavo gyvas.

VIDEO: Pilnas namas Žvaigždės atskleidžia savo mėgstamus epizodus – nuo tada ir dabar

Valandos, kurias aš praleido važiuojančiu keliu, atspindinčiu savo gyvenimą, klausydamas ritmo garsų savo batų nukentėjo ant grindinio, jausdamas saulę ant veido, tapo judančios tarpininkavimo forma. Aš pradėjau sužinoti, kad mano gyvenimas vėl siekė tikslo.

Nė vienos depresijos recepto nėra. Aš bandžiau ir gaudavau vaistus, pokalbių terapiją, meditaciją, maldą ir savitarpio knygas. VISI šitie dalykai padeda. Bet kas man padarė didžiausią skirtumą? Važiavimas.

Yra moksliniai įrodymai, kaip fizinis pratimas paveikia smegenis, sukuriant endorfinus, kurie savo ruožtu išskiria serotoniną, kuris yra cheminės medžiagos tipas jūsų smegenyse, kuris iš esmės padidina nuotaiką ir padeda jaustis laimingesni. Bet manau, kad šis ryšys eina dar giliau nei mokslas.

Andrea Barber 2
Mandagumas Andrea Barber

Bėgimas padėjo man rasti vidinę jėgą, kurios nežinojo, aš turėjau. Jis išmokė man tapti patogesniam dalykams, dėl kurių man nepatinka, pavyzdžiui, skausmas. Jis man išmokė, kaip išgyventi; kaip judėti į priekį, nesvarbu, kiek tai pakenkė. Tai parodė man skirtumą tarp baimės vienatvės ir vienatvės. Jis išmokė manęs, kad ne visada galiu keisti savo gyvenimo aplinkybes, bet galiu pasikeisti.

SUSIJĘS: Sheryl Crow dėl paprasto pakeitimo, kuris pakeitė jos gyvenimą

Mano teigiama reakcija į važiavimą man pasirodė netikėta, nes aš niekada nebuvo sportininkas. NIEKADA. Aš niekada nesusiformavau sporto augimo. Aš bandžiau už moterų lakroso komandą kolegijoje ir pasitraukiau po pirmosios praktikos. Eiti į sporto salę visada skambėjo kaip bausmė. Taigi, kodėl dabar, savo 30-ųjų pabaigoje, aš taip pat buvo traukiamas į sportą, kuriame ilgą laiką buvo daug mylių?

Manau, kad pagaliau radau priežastį, kad tai nebūtų susijusi su konkurencija, svorio kritimu ar laimėjimu. Aš einu už mane. Gerinti save protiškai ir emociškai. Ir premija yra ta, kad aš patobulinsiu save fiziškai.

Bėgimas buvo vienintelis didžiausias dalykas, kurį aš padariau dėl savo psichinės sveikatos. Terapija visada buvo gijimas, padėdamas man atrasti mano nerimo ir depresijos priežastis ir suteikti jiems priemonių kovai su jais. Meditacija padeda išlaikyti dabartinę akimirką ir nerimauti dėl ateities. Padėjo manyti, kad antidepresantai jaučiasi mažiau liūdni, mažiau beviltiški, mažiau mieguojingi. Veikia, tačiau verčia mane jaustis labiau. Daugiau gyvas Labiau pasitikintis savimi. Stipresnis Laimingas Endorfinai yra galingas natūralus vaistas.

Andrea Barber 1
Mandagumas Andrea Barber

Aš persikėliau finišo liniją mano pirmąjį 26,2 ir verkė; ne už viską, ką prarado, bet viską, ką įgijau. Savigarbos jausmas. Jėga. Perspektyva. Savimyla. Laimė.

Jie sako, kad praranda save to, ką myliu. Kartais tu taip pat atsiduria.