Fotografijos įrodymai Kate Middleton paspartino savo gimdymo stiliaus žaidimą

Kate Middleton Maternity
Getty (3)

Olivia Bahou

Balandžio 23 d., 2018 m. @ 9:15
Kiekvienas mūsų sukurtas produktas buvo nepriklausomai parinktas ir peržiūrėtas mūsų redakcijos komanda. Jei atliksite pirkimą naudodamiesi nurodytomis nuorodomis, galime uždirbti komisinius.

Mums patinka Kate Middleton motinystės stilius ne tik todėl, kad ji visada atrodo visiškai poliruota, bet ir todėl, kad ji tiksliai žino, kas jai būdinga. Nuo nėrinių suknelelių iki pareiškimo paltų ji niekada nebesivaizduoja stiliaus teiginio, netgi kai apsirengia kardu.

Nuo trečiojo nėštumo pradžios, Kembridžo hercogystė išsiplėtė savo stiliaus žaidimą, vilkdama ryškias spalvas ir spalvingas sukneles – beveik visada su savo parašų stiliatais. Ir jos drabužių spinta nėra vienintelis dalykas, kurį ji sustiprino: Karalius, atrodo, darė daugiau oficialių įsipareigojimų nei trečią nėštumo antrąją pusę, tai reiškia, kad turėjome daug galimybių susipažinti su būsima žvaigždute ir apie.

VIDEO: Kate Middleton sukūrė nuostabų Cue iš Meghan Markle stiliaus knygos

Balandžio 23 d. Middleton pasveikino savo trečiąjį vaiką, kūdikį su prinčiumi Williamu, kuris pažymėjo savo motinystės išvaizdą (bent jau iki šiol!). Atkreipkite dėmesį į savo geriausią motinystės stilių iš visų trijų jos nėštumų, įskaitant tai, kai ji nešiojo princą Džordžą ir princesę Charlotte. Galbūt netgi pamatysite, kaip jos vėl dėvi aprangą ar du.