Dudes, Amy Schumer nėra “Too Vulgar”. Tu esi tik seksistinė

Pirmą kartą atsitiko, sėdėjau bare su tuo vaikinu, kurį lankiau, ir jo draugus. Aš paminėjo, ką ką tik pamatęs Traukinio avarija ir maniau, kad tai buvo pats linksmas dalykas, kurį aš kada nors matėdavau, kad aš labai verkiau nuo juoko. “Kas tai dar kartą?” Vienas iš jo draugų sakė iš viso stalo. Kai aš jam pasakiau, kad žvaigždė (ir rašytojas) buvo Amy Schumer, jis atsakė: “O, aš nemanau, kad ji juokinga”.

Mano žandikaulis sumažėjo. Mes ne visi turi tą patį humoro jausmą – kai kurie žmonės nekenčia Biuras ir manau, kad tai komedijos šedevras, bet šiek tiek šokiravo šio dude atsakymas. Viduje Amy Schumer buvo virusinis pojūtis; kaip šis vaikinas nepatinka jai kaip komedijos milžinė?

Aš išsisukiau iš savo laimėjimų sąrašo, juokingų eskizų, be galų gaiviųjų anekdotų, ir jo atsakymas mane sustabdė mane mirusiu: “Ji pernelyg vulgari”, – sakė jis..

Mano veidas paraudęs; Buvau susierzinęs. Pernelyg vulgarus?! Ką tai netgi reiškia? Žinoma, aš žinau tiesą tiksliai ką tai reiškia. Žinoma, Schumer su šia problema susidūrė tiesiai įdomiai. “Aš vadinu seksu komiksu”, – sakė ji vieną kartą Esquire. “Bet jei vaikinas atsikėlė ant scenos ir ištraukė savo penį, visi sakytų:” Jis yra mąstytojas “.

VIDEO: Amy Schumer dalijasi savo geriausiais patarimais dėl grožio

Tai juokinga, nes tai tiesa. Pagalvokite apie vėlyvos nakties komedijos laidą, kurį kada nors dalyvavote televizoriuje ar žiūrėjote. Vyriškos komedijos sekso anekdotai ir anekdotai apie pažinčių. Jie kalba apie tokius bruožus, bet realius dalykus, kuriuos atlieka kūnas. Aš juokiuosi, šiek tiek šiek tiek šypsojuosi. Bet ar tai yra vulgarus? Šios tvarkos dažnai susijusios su tradiciškai tabu temomis, kurias mes vis dar esame, kaip apie visuomenę, o ne apie tai. Ir jei Amy Schumer yra vulgarus, kas Bob Saget?

“Too vulgar” – tai kritika, kurią girdėjau už Šumerą, kurią mokėjo ne tik tą naktį bare. Aš turėjau kitų vaikinų netyčia papasakok, kad kai kurie jos anekdotai gali būti bruto, o dalis man įdomu, ar tai tik dėl to, kad ji tiki apie jos makštį, ir jei perskaitėte pirmąjį skyrių Mergina su apatine nugaros tatuiruotė, tu žinai, apie ką kalbu.

Amy Schumer Trainwreck - embe
Alamy nuotrauka

SUSIJĘS: Amy Schumer dėl šlovės, veido, ir kodėl ji nepalieka vienišas

 

Bet jei dėl to kai kurie vyrukai jaučiasi nepatogiai, galbūt mes turėtume šloveti Schumerą dar daugiau? Ar toks padidėjusio jautrumo vyrų diskomfortas gali būti kai kurių iš mūsų šnabždesys, kai mes kalbame apie mūsų laikotarpius ar net kalbame apie tai, kad tamponai yra apmokestinami kaip prabangos prekė?

Reikėtų be jokios abejonės, kad Schumer turėtų galimybę kalbėti atvirai apie savo kūną, pavyzdžiui, kaip ji tikrai jaučiasi per bikini vašką, ar kaip ji tikrai jautėsi per savo pirmąjį ir vienintelį naktį stovint su raumeningomis Britanijos hottie. Tai ne tik jos gyvenimas, bet ir būtent tai, kaip vyrai kalba apie savo kūnus ir į tai, ką jie daro. (Išskyrus jų atvejus, galbūt, šiek tiek mažiau rūpestingai.)

Tikimės, kad šie dvigubi standartai išnyks prieš aš aštuoniasdešimt metų, tačiau kol jie tai daro, tai malonu sužinoti, kad Amy Schumer toliau nurodys tai, paskatins mus juoktis ir sužinoti apie seksualinį gyvenimą – net jei tai reiškia Lame dudes visur jaučiasi šiek tiek nepatogiai.