Demi Lovato siūlo “stiliaus odos atsiskyrimo pamoką” – žr. Jos nepriekaištingą “Getup”

Minimalizmas nėra Demi Lovato mados M.O. Pavyzdžiui, pažvelk į 2016 m. “Grammys”, kur ji keliaudavo į raudoną kilimėlį per juodą “Norisol Ferrari” smokingo kostiumą su Mouawad kūno grandine karoliais ir “Loree Rodkin” brangakmenių kaminai. Jos diagramos papildančios dainos “Confident” ir “Cool for the Summer” neturi trūkstamų daugiau nei gyvenimo pranešimų.

Taigi, Lovato, norėdamas išvykti į Niujorką antradienį, drąsiai parodė, kaip smagiai susieti keletą kūrinių, kurių mes nenorime atsipalaiduoti. Pradedantiesiems, 23 metų žvaigždė paslydo savo tonizuotą kūną į tinkamą odos dalių komplektą, demonstruojantį savo įdegio vidurį. Aukštosios apyrankės ir smeigtukų viršūnės galėjo pasikalbėti su savo dygliuotais sandalais; tačiau tai nebuvo pakankamai “Demi”.

SUSIJĘS: Žiūrėti Demi Lovato Kažko gyvenamojoje salėje atlikti “akmenį šaltą”

Tada ji pridūrė karinio įkvėpto “Zadig & Voltaire” ($ 428; us.zadig-et-voltaire.com) striukę su pataisomis, kurių dauguma žvaigždžių paprastai pora, tarkim, paprastą baltųjų tešlą ir lengvą drabužių džinsus. Tačiau “Lovato” sluoksniuotasis gabalas dirbo per matines odos pagrindines dalis. Jos negabaritinės geek-šiuolaikinės akiniai atnešė seksualų ansamblį šiek tiek atgal žemyn į žemę, o jos stačiakampio sankaba pasiūlė alternatyvų tekstūros sluoksnį – jau nekalbant apie tuos kelis žiedus ir vieną paprastą aukso karoliai. Daugiau kartais yra daugiau.